Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék érzelmileg stabilabb? Kevésbé unalmas egy lány számára?

Figyelt kérdés

Az elején mind odáig van aztán valami történik. Elég volt. Mindig a megértő jó fiú voltam aki nyelte a hülyeséget, változni akarok. Nem a lányokat okolom vagy ilyesmi, én akarok változni. Lehet túl nyálas vagyok vagy fogalmam sincs. Bárkit kérdezek a környezetemben mindenki azt mondja én mindent jól csinálok….csak akkor nem îgy végződnének a kapcsolataim.

Nem akarom mindig megszívni. Általában mindig az az indok hogy elmultak az érzéseik.

Pár honapig eggyütt vagyok egy lánnyal, megszeretem aztán vége lessz.



2022. jún. 19. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Volt már arra példa az életedben, hogy valaki kemény, de jó szándékú kritikát mondott rólad, te pedig annak alapján változtattál magadon?

Az írásképed amúgy eléggé gáz.

2022. jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát persze, hogy volt, de az se segített.
2022. jún. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

És a lányokkal beszéltél már őszintén erről? Azokkal, akikben kihúnyt az érdeklődés irányodba. Mert, ha hirtelen fellángolás után hamar lelohad, akkor valamit valóban máshogy kéne. Viszont ismeretlenül nem tudatjuk mit csinálsz.

Nálam pl könnyű elveszteni az érdeklődést, ha férfiatlannak találom az illetőt, vagy erősen túl megy azon a határon, ami szerintem egy felnőtt embernek megengedett. Hisztizik, szóban, vagy tettekben, gyáván viselkedik, teszetosza, megbízhatatlannak bizonyul, vagy épp ragad, féltékenykedik, követelőzik, durcizik, agresszívan nyilvánul meg, stb.

2022. jún. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze probáltam velük beszélni… és annyit kapok válaszként hogy nem velem van a baj…velük…de ebből én sem tudom min változtassak
2022. jún. 19. 07:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismernünk kellene ehhez, ja tippelnem kéne , egy unalmas bologató , jó fiú vagy , aki kívülről jól néz ki , de semmi extra semmilyen szempontból.


De hangsúlyoznàm nem ismerlek.

2022. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire bírod a kritikát, kérdező?
2022. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bírom, nem sértődök meg sőt hálás vagyok érte.
2022. szept. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!