Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha érzelmileg nulla vagyok és azt se tudom, hogy mit akarok tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Réggebben fülig szerelmes voltam belé, de ő nagyon durván lekoptatott, porig alázta az összes becsületem, önbizalmam, de nem tudtam rá haragudni. Azt hitegettem magamnak, hogy nem voltam neki elég jó és ő jobbat érdemel nálam. Ez visszahozta a bátorságom és megismerkedtem egy másik lánnyal. Vele viszont szinte csak szexkapcsolatot ápoltam és mindig bűntudatom volt minden egyes aktus után. Az első lányra gondoltam. Sokszor kérdezte, hogy mi a bajom, de sose mondtam el neki, csak mikor szakítottunk, mert rájöttünk, hogy ez nem mehet tovább, mindkettőnknek egy normális kapcsolat kell. Ekkor meséltem el neki az egészet. Azt javasolta, hogy keressem meg a lányt, mert aki ennyire szereti, arra idővel felfigyelnek. Adott pár tanácsot is. Végül vettem a bátorságot és megkérdeztem, hogy hogy van. Elég jókat beszélgettünk, én abba is hagytam a keresését, de ő minden nap megtalált. Lassan már azt érzem, hogy ürügyet keresett arra, hogy beszélgetést kezdeményezzen velem. Egyszer kikérdezett a múltról is, hogy mennyire bántott meg. Mondtam, hogy komolyan padlót fogtam. Bocsánatot kért tőlem. Nem tudom mit érez irántam, de én már nem akarok vele kapcsolatot ezek után. Viszont amióta szóba álltunk megint, azóta újra van életkedvem. Miért történik velem, hogy az első szerelmem nem hagy nyugodni?

2014. aug. 9. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Azt javasolta, hogy keressem meg a lányt, mert aki ennyire szereti, arra idővel felfigyelnek."


Tipikus kétszínű női tanács, ez így kéne hogy legyen és ezt tudják ők is, de egyik se hiszi el, csak szeretik mondogatni mert akkor úgy fekszenek le hogy azt hiszik jó emberek.


"de én már nem akarok vele kapcsolatot ezek után"

Mért nem, tök hülye vagy? Ha eltudod gáncsolni a bűntudata miatta akkor hajrá, ha te nem teszed meg akkor más megfogja akkor meg majd nézegetheted facebookon hogy mit hagytál ki.


"Viszont amióta szóba álltunk megint, azóta újra van életkedvem"


Ez annyira egyszerű mint amilyennek hangzik, megerősítette benned hogy kompetens vagy. Szimpla egó. Örülj neki, de ne vedd túl komolyan.


Amúgy mivan a másik lánnyal, akivel kamatyoltál? Nem érdekel amúgy de ha ő biztos neked akkor ne dobd már el, hanem kamatyolj vele tovább, régi lányt meg felejtsd el, meg van mindened, nem kell hogy hazárdírozz többé.

2014. aug. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy ideált kergettél, és ahogy kezded megismerni rájössz, hogy ő nem is olyan.

Voltam már hasonló helyzetben. (Nagy szerelem, lekoptatott, nem tettem túl magam rajta úgy igazán soha, aztán felkeresett. Nem tudtam mit akarok.) De nekem a barátaim azt mondták, hogy vágjak bele, mert megbánom, ha nem. Talán neked is ez kéne. Próba szerencse. Csak óvatosan.

L

2014. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!