Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesek ti hol "tartotok" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesek ti hol "tartotok" a párkapcsolatban? Együttélés, házasság, gyerek?

Figyelt kérdés

Ennyi idősen hol tart a többség, hol kéne tartani?

Nekem barátnőm sincs, sőt még komoly kapcsolatom sem volt sajnos.


2022. jún. 19. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Same here. 🥲
2022. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi 8 éve vagyunk együtt, kb egy éve együtt is élünk újra. Korábban laktunk már együtt, aztán volt szakítás is, újra összebújás, szóval, most ismét az összeköltözésnél tartunk.
2022. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

28 évesen három darab féléves kapcsolatom volt, amik a leghosszabbak voltak kb.

És még pár ennél rövidebb, de már a féléveseket is nehezen nevezem kapcsolatnak úgy igazán.

2022. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Három éve vagyok együtt a párommal, másfél éve együtt is élünk. Házasodni 1-2 éven belül tervezünk, míg a gyerekvállalást az ezt követő időszakra tűztük ki.


Nincs olyan, hogy "hol kéne tartani", mert minden ember és minden élet más. Az én életem is alakulhatott volna úgy, hogy már tizenhét évesen van komoly kapcsolatom, akivel lehet már gyerekem is lenne és úgy is alakulhatott volna, hogy még mindig szingli lennék. Annyi befolyásoló tényező van az életben.

25/N

2022. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

én nőként ennyi idősen 5 éve voltam együtt a férjemmel és 2 éve házas


DE a férjem sehol sem tartott 25 évesen, kb 1 kapcsolata lehetett, aztán 32 éves volt mikor engem megismert (én 20) és 10 éve együtt, szóval még bármi lehet ☺️☺️

2022. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerelmes vagyok valakibe, aki nem viszonozza és engem senki más nem tud érdekelni.
2022. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyunk egyutt, allandoan kifelé kacsintgat simán megcsalna, hamarosan szakitás.
2022. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Most dobtam kiba varátnőm mert sajnos a legtöbb ennyi idős lányka semmit nem tud a gáztartásvezetésről
2022. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
*h
2022. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
volt egy komolyabb egy-két évvel korábban. nem tartott csak fél évig, de elég gyorsan bontakozott, komolyan álltunk a dolgokhoz, tapasztalatnak teljesen jó volt. és ennyi, itt tartottam 25 évesen.
2022. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!