Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy akit nektek rendelt a sors azzal úgyis együtt lesztek?

Figyelt kérdés
5 éve egy helyre járok a sráccal és elég jóba lettünk, de most úgy néz ki, összejött mással. Lehet azért, mert elbénáztam. Egyelőre elengedem fejben ezt a storyt ma, a nyárra koncentrálok, élvezem a történéseket, a jó időt, barátokat, programokat. Úgy vagyok vele, hogy majd úgyis fogom még látni. Szerintetek lehet ebből még később bármi?

2022. jún. 21. 09:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így nem lehet megmondani. Nincs elrendelt sorsunk, különben is miből gondolod, hogy ő neked lenne rendelve?
2022. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát láttam jeleit, hogy többet érez, mint barátság, csak volt valakim és én így nem mutattam, hogy nálam is több lehetne. Nyilván a párom nem akartam megcsalni. Most független lettem, ezt nem tudja persze és mikor beszéltünk most, mondta, hogy alakul neki valami.
2022. jún. 21. 09:12
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Sorsszerű találkozásokban hiszek, és abban is hogy sok minden okkal történik, tanít valamit, stb. De abba, hogy valakit kifejezetten nekünk rendelt a sors (és mi rá is bökünk így valakire, akit szimpatikusnak látunk) szerintem káros beleloholni magad, mert ezzel eltaszíthatsz magadtól olyan potenciális jelentkezőket, akikkel lehetne is valami. Mérgező tud lenni, ha ezt elhiteti magával az ember, mert akkor fejben mindig ez fog motoszkálni, hogy Ő az igazi, ami mással való ismerkedésnél hiányérzetet szül, és így önbeteljesítő jóslatként senkivel nem lesz igazán jó a kapcsolat.

Szóval lehet ilyenekben hinni, de inkább utólag érdemes ezzel a szemüveggel nézni a történéseket

2022. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lehetsz koszorúslány esküvőjén;)
2022. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3, tökéletesen egyetértek, nincs is mit hozzátenni, ugyanezt gondolom.


Annyit mégis hozzáteszek, hogy sokan ezt úgy értelmezik, hogy akkor holtomiglan együtt leszel a Sors által rendelt személlyel (akik ilyenekben hisznek, hajlamosak a fatális gondolatokra). Nem biztos, hogy ez egy találkozás vagy egy kapcsolat célja. Lehet tanítás is. Annyi biztos, hogy minden ember hozzád tesz valamit, amiből tudsz tanulni.

2022. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyenekben.
2022. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, mindenki maga alakítja az életét, bármikor lehet változtatni rajta
2022. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha 5 éve ismeritek egymást és még egyszer sem alakult úgy, hogy lehetne valami. Akkor nem is lesz.
2022. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező a tipikus örök álmodozó.
2022. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kell a dolgokért
2022. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!