Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hisztek abban, hogy akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy akik egymásnak vannak teremtve, azok előbb-utóbb úgyis együtt lesznek, történjen bármi?

Figyelt kérdés
Van személyes tapasztalatotok?
2020. dec. 4. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én nem hiszek ebben
2020. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Én hiszek ebben.

A többit meg a jövő majd eldonti.

2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


Az élet rövid ahhoz, hogy áltassam magam.

2020. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszek benne. Majdnem minden kapcsolat így indul, aztán a végén a nagy pofára esés: megcsalás, válás, stb.
2020. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Eleve több hozzád illő ember van.
2020. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Én nem hiszek abban, hogy egy nekünk teremtett ember van. Emberek vannak, akikből pár alkalmas arra, hogy nagyon nagy szerelem legyen, többen arra, hogy egyszerű, kiegyensúlyozott kapcsolat alakuljon ki szerelemmel, esetleg szeretettel.

Az én életemben van egy nagy szerelem, most, és volt egy, aki az lehetett volna: csak rossz időben találkoztunk, rossz helyen. Azóta sem találkoztam vele. Nem is bánom, bár nagy ritkán eszembe jut.

A párommal sem éppen jó időben, jó helyen találkoztunk, de ott mindketten tudatosan alakítottuk úgy, hogy végül is összejöjjünk, és itt legyünk. Döntés kérdése volt.

2020. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszek benne, szerintem az intellektusban szegény emberek 'mentsvára' ez a gondolkodás.
2020. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én abban hiszek, hogy több ember is létezik, aki illik hozzánk és az lesz az "igazi", akivel mondjuk úgy, hogy a megfelelő időben találkozunk. De nincs egyetlen tökéletes személy és tökéletes kapcsolat sincs, azon még egy megfelelő emberrel is dolgozni kell, hogy működjön. Ha nem figyelünk oda a másikra, nem teszünk bele energiát, hogy még évek múlva is legyenek közös programok és ne csak éljünk egymás mellett, akkor az ki fog hűlni, hiába volt az elején minden jó. Egy kapcsolat kialakulásáért és fennmaradásáért is tenni kell, olyan nincs, hogy egymásnak vagyunk teremtve, szóval majd megtörténik magától és onnantól happy end. Ilyenre nem szabad várni.
2020. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a vallásos emberek hisznek.


Valójában az van, amit az 5-ös mondott: több hozzád illő ember van. Gondolj csak bele: majdnem 8 milliárd ember van a világon. Nincs egy, aki kifejezetten neked lett teremtve. Ez egyébként is eléggé egós nézőpont... Több hozzánk illő ember van. De mivel nem találkozunk mindegyikkel, így tűnhet úgy bizonyos esetekben, hogy csak egy van.

2020. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Én eleve hiszek Istenben és abban, hogy minden embert ő teremtett. Abban is hiszek, hogy mindenkinek teremtett egy tökéletesen hozzáillő társat. És abban is hiszek, hogy ha a két egymásnak teremtett ember Istennel kapcsolatban van, akkor Isten ezt a két ember egymáshoz vezeti. De abban is hiszek, hogy ha ez a két ember mégsem talál egymásra valamilyen okból, akkor Istennek van B terve is. Meg tudja áldani azt is. Tud "nagy Ő"-t csinálni abból az emberből is, aki eredetileg másnak a nagy ő-je lett volna. Például nekem teremtett valakit, de az a valaki mással akar lenni, és mást vesz el feleségül, akkor Istennek van számomra egy "B" terve is, és az is ugyanolyan jó lesz, mintha az "A"-val házasodtam volna, mert Isten megáldja a házasságomat "B"-vel. De attól még igen, volt egy tökéletesen nekem teremtett "A".
2020. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!