Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra azt a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra azt a szakítást könnyebb feldolgozni, ahol a másik volt seggfej, vagy aminél úgy érzed, te rontottad el?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minden szakítást egyformán feldolgozok már.
2022. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
En soha nem rontok el semmit. Minden kapcsolatomban a legjobb formámat hozom, hűséges is vagyok, stb.
2022. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem mindegy, nekem minden szakítást könnyű feldolgozni szerencsére. Könnyen továbblépek, mert everything happens for reason.
2022. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat mélységétől függ.
2022. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ki rontotta el?
2022. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt amit a másik rontott el könnyebb feldolgozni. Ebben az esetben megvan a szar érzés hogy vége lett , de csak űrt érzel magadban , amit majd valaki idővel kitölt.

Ha te rontod el akkor még filózol hogy mit kellett volna máshogy , lehet nem így kellett volna , volt egy lottó ötösöd te meg a kukába dobtad , plusz az űr ugyanúgy ott lesz emellé a szar érzés mellé , hogy lehet elcseszted az egész életed , és már nem tudsz rajta javítani , és csak ostorozod magad hogy mit tettél.

2022. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem... Hogyan lehet valaki hibás egy szakításért? Itt nem lehet ontani, vagy hibázni, pláne nem hibáztatni... Ha szétmentek, akkor az egyszerűen azért van, mert nem illettetek össze. Ha megcsal, akkor az nem egy hiba, hanem azért tette, mert nem elég neki a kapcsolatotok, tehát nem illetek össze... és így tovább lehetne sorolni a dolgokat. Egy kapcsolatban nincs jó vagy rossz fél... persze hülye az, aki nem szakít, még mielőtt mással dug, de a lényeg akkor is az, hogy azzal lesz igazán hosszú és élvezetes a kapcsolatod, akivel összeillesz, akinek kellesz, mert nem találhat nálad jobbat, és viszont.

Aztán ha kiderül, hogy ez nem így volt, akkor ez van... de hibás nincsen.

2022. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es , ha megcsal , akkor nem boldog , nem akar veled lenni , tehát hazudik , és ahelyett hogy őszinte lenne és lépne , inkább megalázza magát és a párját is.

Valóban nem lehet hibáztatni senkit hogy nem szereti a másikat. De ha a gerinctelen fél miatt megy tönkre az hibás. Ettől még a megcsalt fél gondolhatja azt hogy azért történt mert már nem szerette , de ha nem lett volna gerinctelen akkor talán örökké együtt maradnak. Ilyen logika mentén aki gerinctelen az hibás. Ne próbáljuk meg megmagyarázni hogy a gerinctelenség nem egy hiba. Emberi tulajdonság , de ettől még van jó meg rossz tulajdonság is.

Azzal sem értek egyet hogy azt mondod nem lehet hibázni. Ha az aki megcsal azt mondja hogy megbánta az egészet és egy hiba volt akkor azt minek nevezed. Én úgy hogy elkövette a hibát , aki hibázik , az a hibás.

Ettől függetlenül értem mit mondasz , előbb utóbb minden kiderül , ami nem működik igazán előbb utóbb úgyis kuka lesz, de a rossz emberi tulajdonságokat ne tekintsük már semmisnek.

2022. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!