Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhányan miért gondolják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan miért gondolják azt meggyőződéssel, hogy a nőknek általában a bunkó férfiak kellenek?

Figyelt kérdés
Kinek mi a bunkó, de vegyük ennek hétköznapi értelmezését. Itt is többektől olvastam, hogy a nők nagy részének bejönnek a bunkó pasik, a rosszfiúk, mert azok megvédik a "nőiket". De ezt látjátok magatok körül, akik ilyet mondtok? Vagy ez is csak általánosítás?
2022. jún. 21. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%
Elég csak ide feljönni, hány nő picsog a megalázottság miatt. Természetesen a pasi mindig szemét, bunkó, pedig ők mindent megpróbáltak.
2022. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ez az izgalom addig tart amíg nem kapnak 2-3 pofont mert nem volt elmosva a serpenyő"



Ekozben Uzbegisztanban:


[link]



38F incel

2022. jún. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt látom. Van olyan típusú nő, akinek a bunkó kell, de az sem a kedves, értelmes, visszafogott típus általában... aki férfiként meg az egybites agyú, k...oid, buta nők után sír, az sem jobb.


A határozottság, na, az több nőnek bejön. De az nem egyenlő a bunkósággal. Azt nem értem, amikor szobanövény pasik amiatt nevezik bunkónak habzó szájjal a határozott férfiakat, hogy az vissza merte küldeni az ételt az étteremben, ha elrontották a rendelését, meg nem a földet nézi félve, ha valaki valami undorítóságot beszól a barátnőjének nyilvános helyen, hanem igenis 1-2 jól megválasztott szóval kulturáltan lerendezi, vagy legalább emelt fővel megy tovább.

2022. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!