Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a nőknek egy férfi kisugárzása?

Figyelt kérdés

Életem nagy részében szorongó, néha akár depressziós ember voltam, emellett nem gondolom magam egy Brad Pittnek, és hát nem is érzem magam túl sikeresnek a nőknél, igaz, nem próbálkoztam sokat. Ugyanakkor voltak bizonyos időszakaim, mikor ugyanúgy néztem ki, ugyanannyi pénzem volt stb., viszont valami miatt sokkal több életkedvem és energiám, az átlag énemhez képest duzzadtam az önbizalomtól. Ilyenkor azt vettem észre, hogy a nők is jobban észrevesznek, flörtölnek velem, volt aki konkrétan kezdeményezett nálam, randira hívott, egy angyalarcú lány meg folyton kereste a tekintetem, mikor meglátott, és szinte hívogatott, hogy "gyere már ide". Mindez pár héten belül úgy, hogy a szarabb időszakaimban szinte sose történik ilyesmi.


Mint mondtam, ugyanúgy néztem ki, csak a lelki dolgok változtak, ami érződhetett a kisugárzásomon. De valóban ennyivel többet számíthat ez minden másnál? Férfiak, ti hogy tapasztaltátok, másképp állnak hozzátok a nők, mikor több életkedvetek van? Nők, ti el tudjátok képzelni, hogy emiatt tartotok valakit vonzóbbnak/kevésbé vonzónak?



2022. jún. 13. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében ez a legfontosabb tulajdonsága.
2022. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Gyakorlatilag jobban számít a kisugárzás mint a külső.

Tudom, hogy manapság azért vannak fétisek, irányultságok depis emberekre is, de egyébként normális nőnek ez nem jön be (természetesen más amikor már együtt vagyunk és utána lesz valamelyikünk depressziós).

De alapvetően nagyon látszik ha valaki szorong és depresziós. És nyilván nagy különbség van a "zavarba vagyok, hogy randira hívjalak és szorongok" jellegű és az állandó szorongás között.

2022. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%

Szivjal egy kis Csillagport, oszt jo lesz :)



38F incel

2022. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiába vagy ✅✅☑️☑️☑️fingcel
2022. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat, nem véletlenül tapasztaltad ezt. Gondolom te is hamarabb figyelsz fel egy olyan lányra, aki vidámnak és magabiztosnak tűnik, mint aki búvalb.szott arccal üldögél a sarokban. Szóval ez általánosságban igaz, nem csak a nőkre és nem csak ismerkedésnél.
2022. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, mondjuk én kifejezetten vonzódom egyes melankolikusabb lányokhoz, van bennük valami rejtélyesség. :D
2022. jún. 13. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Csernobili vagy paksi embert kell választani, náluk van esély az erős kisugárzásra, bháháhá (ba dum tss, műtapsolás)
2022. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát nekem a vonzalom kb. 85%-át az adja meg. A maradék 15 meg az arca.
2022. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a depis férfiak is bejönnek amúgy, persze az összhatás számít.

A nagyon pörgős, extrovertált, szuper magabiztos pasik inkább taszítóak számomra.

2022. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!