Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az inceleket ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az inceleket ennyire megviseli a nőhiány, miért nem adnak esélyt a ronda nőknek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Mert akkor nem incelek lennének. Incel az, aki ronda, de szinten felüli nőt akar. Nők meg ugye telehazudoznak mindent, hogy nem a külső számít... és az ebből adódó ellentmondás frusztrációt okoz, amit nőgyülölettel kompenzálnak.
2022. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Egy dolognak hagy kelljen megfeleljen már egy nő: Tudjak rá erekciót produkálni. Elhiszed, hogy a férfiak nem robotok, hanem szükség van valamennyi tényleg minimális vonzalomra a megkeményedéshez? Szó szerint nem bírnék lefeküdni egy számomra ronda nővel, mert nem állna fel rá.
2022. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert genetika alapon válogatnak...
2022. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

2

Hohóó... Akkor bizony az is igaz, hogy egy dolognak hagy kelljen megfeleljen már egy férfi: Tudjak rá benedvesedni. Elhiszed, hogy a nők nem robotok, hanem szükség van valamennyi tényleg minimális vonzalomra a benedvesedéshez? Szó szerint nem bírnék lefeküdni egy számomra ronda férfival, mert nem nedvesednék be rá.


Amúgy egyetértek veled, csak az iderajzó incelek kedvéért kiegészítettem a mondandódat.

2022. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ezen az oldalon szégyenletesen le van degradálva az incelség. Ez nem arról, szól, hogy valakit valahogyan meg tudj dugni. Legalábbis nekem soha nem erről szólt. Számomra incelnek lenni a beteges elmagányosodásomat és a tinikori egészséges szocializációm teljes elmaradását jelenti. Minden nap azzal kell szembesülnöm, hogy kimaradt egy rohadt fontos periódus az életemből és nem tudom visszahozni. Ezt nem lehet megoldani prostival, vagy egy részeges dugással. Nem is értem, hogy gondolják ezt komolyan egyesek.
2022. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
4. A 2. vagyok. Én is egyetértek veled. Ehhez képest nem tudom miért kellett engem lepontozni. A kérdésre válaszoltam.
2022. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

6

Én sem tudom, de mint látod, engem is lepontozott valaki. Úgy tűnik, egyesek szerint a nőknek, mások szerint a férfiaknak nincs szükségük vonzalomra a szexhez... Érdekes hely lehet a fejük. :DD

2022. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

"kimaradt egy rohadt fontos periódus az életemből és nem tudom visszahozni"


Én mindig szép nőknél népszerű srácokkal lógtam. Megye legjobb gimijébe jártam. Ált./gimiben is benne voltam az iskolai kosárcsapatban. Teniszeztem. Egyetemre jártam. Nagyon jól fizető állásom van, utazok sokat, drága hobby-kra telik, budapesti posh szórakozóhelyekre jártam minden hétvégén. Viszont ronda vagyok. Tippelj hány nőm volt eddig :D. Sikertelenséged nem az általad megjelölt okokban keresendő, hanem a külsődben ;).


˙ʞǝulǝʞǝpɹé ɯǝu ɯǝƃuǝ ƃǝɯ ʞozɐ ǝp 'ǝuʇǝɥǝl sᴉ ɯǝʞǝu ɯőu ɐpuoɹ ɯopnʇ 'uǝƃI

2022. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

"Nők meg ugye telehazudoznak mindent, hogy nem a külső számít... "


Nem, aki itt hazudozik, az te vagy.

A legtöbb nő nem azt mondja, hogy nem számít a külső, hanem felvállalja, hogy olyan párt szeretne, akihez vonzódik is (MIVEL EZ A NORMÁLIS).

VISZONT az nem igaz, hogy CSAK az számít, és az sem, hogy attól minden sz.art eltűrünk valakinek, mert jól néz ki, még azt is, ha egy s.eggh.ülye paraszt, vagy bánt.

2022. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


Akkor csak most csak neked egy hülye nő válasza 10 másodperc keresés után, száz meg száz ilyen hazugsággal van tele minden, 14-es hozzászólás:

"A külső mulandó, nem az alapján választanak párt azok, akik vélhetően hosszútávra keresnek kapcsolatot és számukra 𝗻𝗲𝗺 mérvadóak a felszínes külsőségek"


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!