Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen jómódú pasiról?

Figyelt kérdés
Saját üzlete van. De egyszer elunja magát a boltban, így kiteszi "rögtön jövök" táblát, és a többiekkel kimennek a strandra.
2022. jún. 22. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mindenki csak magát nézi sajnos.

Ahogy elnèzem a szavazàst

2022. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#9 van különbség a tapló és a laza között. Amit a jérdésben említett oasi csinál, csak gáz és bunkó. Egy laza magabiztos pasi is lehet udvarias.
2022. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%

Udvariasan tette volna ki a rögtön jövök tàblàt.😆


Ő laza, ti vagytok az irigy szarràgók.

2022. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 a paraszt es a laza még mindig nem ugyanaz
2022. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem kell mindig olyan rendesnek lenni, mert azt nem tudják értékelni. És ez nem parasztság volt, hanem lazaság, ki mertek bújni a kötelesség alól egy kicsit. Igen, biztos volt pár vevő, aki elégedetlen volt, mert nem volt a boltban senki, de ez legyen az ő bajuk. Nem kell mindig másoknak megfelelni. Egyébként is, egyszeri eset volt, a vevők mindig precíz kiszolgálást kaptak. Szóval nem csinálták ezt minden nap.
2022. jún. 23. 11:03
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért paraszt, esküszöm.

Mert jó módú ?

Mert megteheti?

Mert kis cége van amit lehet rugalmasan kezelni?

Mert kiírta / jelezte hogy rögtön jön ?

Mert telefonon el lehet érni , és érdeklődni lehet hogy hol van és mikor várható vissza?

2022. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy miért mondják parasztnak.


Melyik az a főnök, aki azt mondja az alkalmazottaknak, hogy "srácok, pakoljatok össze, kimegyünk kicsit a strandra?"


Szerintem az ilyen tök jó fej.

2022. jún. 23. 11:17
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok az irigy , korlátozott, besavanyodott , nőnèlkuli , *asztalan p*csa , szomorú, szar életű ember itt az oldalon


Pedig én mindig azt hittem , hogy ide boldog , kiegyensúlyozott, többdiplomàs mérnökök járnak - egy anonim , kép nèlküli fórumra.


Hmmm , ez fura 🤔


😆🤣

2022. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 igen ez jó fej lenne, ha mondjuk munka után, vagy hetvégen tenné.
2022. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem szimpatikus... nem feltétlen az, hogy munkaidőben elmegy szórakozni, ha 1 óra alatt megvannak, oké. De akkor na azt írja, hogy "rögtön jövök", az barátok is nagyon max. félóra, gondolom, nem annyi időre ment ki strandra... és itt most nem az alkalmazottak a fontosak, hanem a vevő, akinek szüksége lenne a szolgáltatásra, és azt hiszi, oké, ha félóra múlva visszajön, akkor nyitva lesz a bolt. Akkor rakjon ki egy olyan táblát, hogy "1 óra múlva jövök", vagy "ebédszünet".
2022. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!