Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hozzámennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hozzámennétek egy jómódú válóperes ügyvédhez vagy ő túl nagy falat lenne?

Figyelt kérdés
(A megnyert perek miatt jómódú.)
2019. márc. 8. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámennék, ha szeretném mint férfit.


A jómódú válóperes ügyvédeknek nem lehet felesége?

2019. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeretném, hozzámennék, bár általában nem szeretem az ügyvédeket. Kell ahhoz egy gyomor, hogy jól megvédd az ügyfeleidet akkor is, ha tudod, hogy nincs igazuk.
2019. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez milyen ironikusan hangzik már :D
2019. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem félnél, hogy kisemmiz egyes? ;)
2019. márc. 8. 18:52
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem írtam kulcsszót, de átláttál a szitán hármas. :D

Elméleti a kérdés.

2019. márc. 8. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2019. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilván ha már vagyunk olyan viszonyban, hogy ez felmerüljön, akkor már együtt élek vele egy ideje és szerelmes is vagyok. A munkája ebből a szempontból nem akadályozna.


Magyarországon amennyire tudom, nem igazán van lehetőség egymást kisemmizni, az alaptörvények egész jól szabályozzák a dolgot, de legfeljebb írhatunk házassági szerződést, ha annyira nagyon akarja.

2019. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a p1csába lehet elveszíteni egy válópert? Mármint, ez annyi, hogy alá kell írni egy papírt, hogy elválsz. Mit lehet ezen elveszteni? :D (bocs, az offért)
2019. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8. Nem olyan értelemben elveszíteni, hogy akkor nincs válás, hanem a válásból szarul kijönni. A kérdéssel pedig azt sugallom, hogy mivel eddig ő jött ki jól, ha te válnál ne adj Isten, akkor te jönnél ki szarul valószínű.
2019. márc. 8. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9: nem félnek. Keresnek egy jó ügyvédet. A jogszabályok meg adottak.
2019. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!