Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az a jelenség, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a jelenség, hogyha nagyon tetszik valaki, akkor kerülitek a tekintetét vagy nem mertek rá mosolyogni?

Figyelt kérdés
Életemben először totál lefagyok, ha meglátom ezt a srácot. Szeretnék mosolyogni, de őszintén, rá sem merek nézni. Miért érzem ezt?

2022. jún. 24. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert tudod semmi esélyed nála.
2022. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
megesik, főleg amikor úgy érzed (ahogy kb. #2 fogalmaz) , hogy esélytelen.
2022. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Nálam akkor létezik, ha nem akarom a pasi egóját legyezni azzal, hogy hogy ott pincsizek neki lihegve. Mivel egy az egyben le lehet vágni rólam, ha valakiért oda visszq vagyok, igy inkább próbálok természetesen laza nyugodt szimplán kedves esetleg visszafogottabb lenni, mint bárki mással.


Általában jópasiknál van ez hogy nqgyon felvillanyoznak. Viszont nem vagyok az a tipus, aki nyal egy férfinek rajongással.

2022. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Folyt Én tudatosan csinálom. Nem fagyok le.
2022. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

FolytÍgy a jópasi fogja azt erezni hogy hódítania kell és nem nekem kell majd őt körbeugrálni.

A jopasik egójának betesz ha nincsenek tőle elolvadva. Mert alapvetoen tőlük elolvad mindenki. Az lesz csak erdekes, aki nem.

2022. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze, nálam is így van. Úgy 5 évvel később már rá mertem nézni. Hozzászólni még azóta se 😂
2022. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

Igen.


30F/ispán

2022. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Létezik ilyen, zavarban vagy.

De ez miért a felnőtt kapcsolatok rovatban van?

2022. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, amikor még tapasztalatlan, önbizalomhioányos voltam
2022. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!