Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki belülről egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki belülről egy tánctanfolyam (salsa, bachata, stb..)?

Figyelt kérdés

Életemben először és utoljára a szalagavatómon táncoltam. Eleinte utáltam a próbákra járni, majd legnagyobb meglepetésre a végére egészen megszerettem. Azóta is, amikor eszembe jut, hiányzik.

Alapvetően egy jó mozgásformának/sportnak tartom, illetve gondolom ismerkedésre is van lehetőség. Két legyet egy csapásra.


Kérdésem az volna, hogy hogyan néz ki egy ilyen full kezdő csoport (pl. kubai salsa, bachata, vagy bármi olyan, ahol párcsere van, ahová pár nélkül is lehet menni)?


Milyen korosztály van?

Hogy néz ki a férfi-nő arány? Valóban lehet több emberrel is táncolni? Jut mindenkinek pár?

Mennyire intenzív?


30+F



2022. jún. 24. 17:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Tipikusan hányan vannak egy teljesen kezdő csoportban? Nagy a tömegnyomor?
2022. jún. 24. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 40 körüli ismerősöm, akik jártak. Valamelyik csaj elég sokat. Bachatat nehezen tudom elképzelni, hogy bármelyik nő is táncolna egy idegen faszival... Salsa tanfolyamok esetén sokszor nőtöbblet van. Viszont 40 körüli az átlagéletkor és ronda nők járnak oda többnyire. Gondolom kitalálod miért ;). Haverom, aki tud nőzni mindenhol, tehát nincs rászorulva ilyenekre megnézte a felhozatalt pár éve, de ott is hagyta az első után. Gondolom ez elmond mindet a nők színvonaláról... Persze ha tényleg táncolni akarsz vagy megelégszel ronda nőkkel, akkor hajrá.
2022. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tele van lestrapált, öregedő, csúnya, vagy kövér nővel és lézer, szerencsétlen, jófiús, nyúlbéla férfival.

Kb. ennyit tudok mondani saját tapasztalataimból.

2022. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!