Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tánctanfolyamon tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánctanfolyamon tényleg olyan jól lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Igaz hogy szinte mindig sokkal több lány szokott lenni ilyen tanfolyamokon mint fiú?

2019. febr. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A tanfolyamon nem annyira, inkább az eseményeken.


Persze ismerkedni lehet, csak nem direkt párkeresési célzattal.

2019. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól lehet ismerkedni, de nem szabad azonnal nekiesni a másik félnek és be kell tartani néhány alapszabályt.

-Ha botlábú vagy lehetsz akármilyen kedves és jóképű nem fogják keresni a társaságodat.

- Jól gondold meg kinél próbálkozol, mert a nők nem vakok és nem szeretnek pótlékok lenni, ha egynél felsülsz akkor a többi nőnél sem indulsz jó eséllyel

- az ápoltság és higiénia nagyon fontos,

2019. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szüleim tánctanfolyamon ismerkedtek meg, szóval lehetséges:)
2019. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:

A randijaim fele táncol származik.


Pár hete nagy nehéz lekuldtem 2 kocka haveromat, s mindketten becsajoztak. Az egyik 28 éves volt és szűz.

Nem, full extras modell csajokkal, de átlagos normális nőkkel.


Ha nem csajozol is be renteget tanulsz belőle. Kevésbbé izgulsz mikor meg kell érinteni. Társaságban van. Nők szemében értelmes hobbid van.

Én két bal lábas vagyok, nagyon nehezen tanulok meg bármit. De egy percig se bántam meg, hogy lementem az első órára.

2019. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!