Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? Meg tud valaha változni egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Soha nem megyunk sehova, mert minek.

Barmit is lat, leszolja, ha pl. elmegyunk a mozi elott, megall, megnezi a filmkinalatot, es hangosan azt mondja ez mind fos, mainstream..

Elmegyunk egy konyvesbolt elott: az mind szar, o utalja az ilyen mainstream konyveket..

mindent leszol, csak neki lehet igaza.

Pl. mult heten repulovel utaztam, ami technikai okok miatt kesett. Erre elkezdi mondani, hogy ez tuti nem technikai okok miatt volt, hanem ez es az miatt, es egyszeruen addig nem hagyja abba, amig azt nem mondom, amit hallani akar.

Valahogy idegesit, hogy allandoan negativ es leszol mindent, nem igazan tudunk semmi programot talalni, mert latvanyosan unja, es nem lehet sajat velemenyem, hiszen en ez “nem ertem, o jobban tudja..


2022. jún. 25. 05:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, a pasinak van igaza
2022. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántok senkit, távol álljon tőlem... De ha ez komoly kérdés:

Akkor saját magadtól nem tudsz rájönni, hogy mit kéne tenni? Olyan nehéz? Vagy függsz tőle anyagilag, vagy talán lelki sérült vagy (jobban mint az átlag) és kapcsolatfüggő vagy?

2022. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég komplexusos lehet. Valamit tuti kompenzál ezzel. De nem a te dolgod kikezelni. Szerintem se kellene vele maradni hosszú távon. Néha röhögd ki, azt nagyon utálják az ilyenek.
2022. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Aztán a kiröhögéséért jól meggyepállja a csajt..."gratulálok".

2022. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!