Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátom? Meg tud valaha változni egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

Soha nem megyunk sehova, mert minek.

Barmit is lat, leszolja, ha pl. elmegyunk a mozi elott, megall, megnezi a filmkinalatot, es hangosan azt mondja ez mind fos, mainstream..

Elmegyunk egy konyvesbolt elott: az mind szar, o utalja az ilyen mainstream konyveket..

mindent leszol, csak neki lehet igaza.

Pl. mult heten repulovel utaztam, ami technikai okok miatt kesett. Erre elkezdi mondani, hogy ez tuti nem technikai okok miatt volt, hanem ez es az miatt, es egyszeruen addig nem hagyja abba, amig azt nem mondom, amit hallani akar.

Valahogy idegesit, hogy allandoan negativ es leszol mindent, nem igazan tudunk semmi programot talalni, mert latvanyosan unja, es nem lehet sajat velemenyem, hiszen en ez “nem ertem, o jobban tudja..


2022. jún. 25. 05:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom olyanok azok a “programok” amiket te szeretnél hogy mást nem lehet rajta csinálni csak unatkozni
2022. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol.


A barátod. Szetelmes vagy belé.


Fogadd el. Inkább szülj neki, akkor nem agyalsz ennyit.

2022. jún. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi szar tanácsot egy helyen régen láttam.

Szakíts.

2022. jún. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Pasiként mondom én is szakítsa. Ő igazi okoskodó. Ha jobb munkahelyet találsz az is szar lesz, mert többször annyit keresel majd mint ő. Igazi vissza húzó személyiség.
2022. jún. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Önző pöts Sose lesz jó életed vele A férjem már 6-kor elment dolgozni hogy mielőbb végezzen mert strandra szeretnék menni, ezért siet haza

Tegnap este mondja, ő nem szeretne nyári péntek este a lakásban ülni üljünk be valahova Elmentunk fagyizni aztán kiultunk egy teraszra és beszélgettünk, nézelődtem egy limonadeval

Nem kötelező elviselned ezt a hülyét

2022. jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ideig, óráig változhat, de valakinek az alap természetét nem tudod megváltoztatni.
2022. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

És van amit egyáltalán szeret?


normális esetben ez úgy működne, hogy megbeszéli a 2 fél a problémákat, nem leszólja hanem elmondja mi a baja vele, és elmondja, hogy mi az ami őt érdekli, vagy megkérdezed te, hogy őt mi az ami érdekli...


De őt ahogy én látom ennyiből...k**úrvára nem érdekli semmi.


Elég besavanyodott egy kapcsolat lesz ez idővel...kellenek az ellentétek, de nem ennyire.

2022. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Szakítsál, nem érdemes egy ilyen idiótára időt pazarolni. Szar életed lesz mellette, megsúgom.
2022. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg olvasni is rossz amúgy, engem kínozni lehetne ilyen emberrel.

Nem, hogy nem hallgatnám, de ki se bírnám, hogy ne ugassak be neki.

2022. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A játék kedvéért vedd fel "életkedvét" és mindent fikázz szinkronban;)

Ha ez se hoz változást gondold át, hogy a negatívman vagy egy új kapcsolat lehet e jobb számodra;)


ui: ha ezen tényleg gondolkodnod kell...marad vele:DDDD

2022. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!