Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok , akik soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok , akik soha nem kezdének ki egy munkatársukkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem?

2022. jún. 25. 10:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se szívesen kezdenék ki mégis megtörtént. Szerencsére nekem jól alakultak a dolgok, de ez legtöbbször nem így van.
2022. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelen
2022. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ezt nem mi döntjük el. Ha valaki annyira tetszik, akkor úgysem tudsz tenni ellene.

Az már döntés kérdés, hogy közeledsz vagy nem, de a saját tapasztalataim alapján a kémia mindig győz, és hamar feladja ilyenkor az ember az elveit.

2022. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Dehogynem, nekem vannak elveim, és nem fér bele. Döntés kérdése
2022. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát engem egyáltalán nem érdekel, hogy munkatársam csak mozdulna már rám.
2022. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kezdenék, ha nem egy helyen dolgozunk, vagy nem mindennap látjuk egymást
2022. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok rászorulva arra, hogy drámát generáljak ott, ahol ennek nincs helye, csak azért, hogy legyen valakim. Számomra óvoda, mikor valaki nem tudja eldönteni magában, hogy bizonyos helyeken nem nyomul rá másokra és nem kavar másokkal, különben lehetséges, hogy többet veszít rajta később, mint nyer. Azok az emberek dolgozni vannak ott, ugyanolyan kiszolgáltatottak a kollégáknak, mint egy páciens, aki segítséget kér az orvosától.


Gyerekkorban megtanultuk: attól, hogy van cukorkád, nem kell mindet felzabálni.

2022. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ.


Ha pl az életem is le tudnám élni vele (ami elég ritka..), mert kívül-belül olyan, mint akit keresek, akkor nyilván össze. Egyébként sem jövök össze akárkivel. Van más munkahely is, ha nagyon zavarna a helyzet..


mondjuk velem ilyen nem volt és nem is lesz.

2022. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!