Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok de kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de kicsit nagy a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már nagyon régóta ismerek ilyen, tini korunkban is együtt bandáztuk meg ilyesmi/nyaraltunk de én már akkor szerelmes voltam belé...sokszor próbálkoztam nála egy csók is volt.


De ennyi valami miatt össze vesztünk, szét ment a banda, ez a csaj meg talált egy már gyerekes pasit és lett még egy gyereke...közben nekem csak kapcsolataim voltak, azok sem valami jók.


Aztán pont tegnap találkoztam ezzel a lánnyal véletlenül, pont a gyerekével játszott tök normálisan el beszélgettünk de ennyi...azért megviselte a szülés, hízott meg minden, de nekem még mindig nagyon tetszik. És ideges vagyok hogy ilyen viszonylag hamar leköti magát...én még mindig össze jönnék vele de így?? Másrészt idegesít az is hogy még nem volt meg/nem volt az enyém, de amúgy én élnék is vele szívesen csak mondjuk csak a saját gyerekét támogatnám.... Jobb elengedni inkább? Nem tudom mert ő is még fiatal de így olyan fos az egész. Én 29f ő azt hiszem 25 körül van.


2022. jún. 25. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szètment az előzővel egyàltalàn?
2022. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan házasok már, de egy ideje levette hogy kapcsolatban vannak, de hát ugye az nem sokat jelent...igazából nem tudom együtt vannak e még.
2022. jún. 25. 17:47
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

"azért megviselte a szülés, hízott meg minden"

Egy terhesség általában ezzel jár, mivel egy ember novekedett es fejlődött benne, egy kis hízás nem azt jelenti, hogy megviselte a szülés..


"Másrészt idegesít az is hogy még nem volt meg"

Jézusom ember, maradnál inkabb csendben. Hagyd ezt a lanyt és a családját, te meg nőjjél fel

2022. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem csak én mondom hogy megviselte...a tény az tény..szülés után általában nem top model egy nő, ezek csak kifogások, de még így is tetszik, alapból is szép...nem csak megdugni akarnám nem tudom hogy jött ki ez.


De nyilván hagyom ha még mindig házas...amugy sajnos már felnőttem.

2022. jún. 25. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Nincs is szánalmasabb, mint más nőjére csorgatni a nyálat és fikázni a kapcsolatot!

25f

2022. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De mivel fikáztam? Konkrétan semmit nem írtam a srácról :d...ha elmegyek templomba ott nem ennyire gátlásosak az emberek. De ti is b..ok szerintem akivel csak lehet.
2022. jún. 25. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten igazad van mivel nincsen olyan hogy "férfi becsület", de azért te is tudod, hogy nem okés!
2022. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindegy inkább hagyom...alapból is szerintem még házas, de ha nem is, gyereket nevelni úgy hogy nem a saját nem valami jó móka, viszont nagyon félre éreztétek hogy csak dugni akarok vele, én ebbe a lányba 5 évig érzelmi szinteken totál bele voltam esve.
2022. jún. 25. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálj. Nem vagy szerelmes, összefutottál egy régi ismerőssel, aki kapcsolatban van, és kicsi gyereke van.

Az írásod olyan, mintha 16 lennél, semmiféle 29 éves férfinek még a nyoma sincs meg benne!

"Másrészt idegesít az is hogy még nem volt meg/nem volt az enyém, de amúgy én élnék is vele szívesen csak mondjuk csak a saját gyerekét támogatnám...." Basszus, gondolom vagy 10 éve nem láttad, hogy írhatsz le ilyet!?

2022. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy városban lakunk, naponta látom, na de 29 évesen milyenek kéne lennie az embernek? :d nem lehet szerelmes, mankóval járjon, ha akar valakit ássa el magát...nehogy ti is ennyi idősek legyetek mert én komolyan nem tudom mi ez a szar felfogás.


Na de mindegy döntés megszuletett hülyék vagytok mint a péló a 2 normális válaszolónak köszönöm.

2022. jún. 25. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!