Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki járna egy ilyen sráccal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki járna egy ilyen sráccal? Nagyon önbizalomhiányos, depressziós és emellett...

Figyelt kérdés

Nagyon önbizalomhiányos, depressziós és emellett...

...nagyón jól néz ki

...egész jól néz ki

...átlagos külsejű

...átlag alatti

Melyiknek milyen esélye lenne nálatok?

10-es skálán mennyit vonna le egy sráchoz való vonzalmatokból, hogyha önbizalomhiányos és depressziós?

Természetesen csajok válaszát várom:)


2008. dec. 19. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálam nem a külső számít, mondjuk azért ne legyen az illető átlag alatti,bár ha ápolt és férfias(utóbbi csak egy bizonyos kortól lehet ugyebár :) ) ,akkor nem lehet olyan rossz,hogy a külseje miatt ne legyen szimpi nekem.

A dolog másik fele sokkal fontosabb. Az,ha valaki kicsit félénk, szerény,önbizalom hiányos, még aranyos is lehet, tehát ez sem kizáró ok,semmiképp :) De a depresszió...Számomra fontos a pozitív kisugárzás.

Miért vagy depressziós? Az önbizalom hiány miatt? És miért van önbizalom hiányod? A külsőd miatt? Ha igen,akkor nyugodj meg,egy normális,rendes lányt a belső értékeid fogják érdekelni, ezért fontos,hogy megbékélj magaddal, mert ez kívülről is látszik.

Bár szerintem,ha van kedved ismerkedni és csajozni,akkor annyira azért nem lehetsz depis :)

2008. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
ugyan mar, attol, hogy vaaki onbizalomhianyos, most haljon meg vagy mi van, ezzel meginkabb a depresszioba fog sullyedni. Az en parom is onbizalomhianyos, sot en is az vagyok, neha depis is, o emellett jo nez ki. De ha egy hasonlo lanyt talal, akkor majd jarni fog vele.
2008. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha valaki mindig depis , akkor elég lehangoló és unalmas lehet..és akkor nehéz beleszeretni..
2008. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt egy elég depressziós ismerősöm. Lenyűgözött az intellektusával, hajnalig beszélgettünk a kedvenc helyünkön. Egyébként idősebb volt nálam, és a vonzalmam akkor vált köddé, mikor kiderült, hogy egy nálam kb 6 évvel fiatalabb lányra hajt:) ez van. Én jóképűnek láttam, és fizikailag is vonzódtam hozzá. Kb 4 évig sokat találkoztunk, de most már meguntam, hogy nem bír kilépni ebből a depresszióból, annak ellenére, hogy sokan szerették és próbáltak neki segíteni.
2008. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
nagyon önbizalomhiányos- ez taszít engem a legjobban..nézhet ki akárhogy ha szánalmas meg sajnáltatja magát.
2008. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Jaj ne... volt szerencsém egy pár depressziós sráccal, és igen, ehhez gyakran társul önbizalomhiány, nyimnyám természet, és paradox módon kegyetlen átgázolás másokon (mert csak a maga szenvelgéseivel van elfoglalva). De ha egy ilyen bállítottságú srác jól néz ki, akkor ahogy láttam, ez nem fogja gátolni a csajozásban. Bár engem jó pasikban se dobott fel az ilyesmi, sőt pózer viselkedésnek éreztem egy idő után - ugyan mi baja van ennek magával, nem csak sajnáltatni akarja magát, tettem fel a kérdést. Az ilyenekre rohadtul jellemző, hogy csak magukról beszélnek és figyelmetlenek.

Ha kevésbé jó külsejű, akkor bizony önbizalomra pláne gyúrni kell. Az állandó szenvelgés, nyavalygás még engem is idegesít, pedig én elég toleráns vagyok. Meg az, ha egy srác nem akar megnyerő lenni, hanem rossz színben tünteti fel magát. Példa: 16 évesen jártam egy velem egykorú sráccal, aki először tetszett, mert intelligensnek és elvontnak tűnt, aztán egyre kevésbé, amikor folyton a girnyóságáról és a pattanásairól beszélt. Holott eltekintettem volna ezektől.

2008. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja még egy: nemrég leült az asztalunkhoz egy srác, hm, egész helyes, gondoltam, beszélgetni kezdtem vele, és kifejtette, hogy ő egy lánynak se kell. Na én az érdeklődésemet menten elvestettem iránta, viszont kapott egy fejmosást, hogy nem így kell csajozni.
2008. dec. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nálam a depressziós és önbizalomhiányos a 10-es skálán 10 pontot vonna le. Megőrülnénk egymás mellett.
2008. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2008. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az uccsó válaszoló válaszában van valami..."mért lettem lepontozva?" Jogosan kérdi, hiszen itt egyéni vélemények vannak... Nem kéne senkit leponozni. Én minden válaszoló válaszát hasznosnak értékeltem, hiszen nekem hasznos mind.
2008. dec. 20. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!