Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a párom gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a párom gyerekes viselkedéséből, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Ritkán kerülünk intim helyzetbe,de mikor csak ketten vagyunk állandóan fogdossa a mellem. Emellett folyamatosan próbál a kezével a nemi szervem felé kandikálni.

Rohadtul zavar már. Amikor odajön és az az első hogy letaperál. Kib....szott idegesítő, hogy állandóan matat a melltartómban. Ezek mellé még az is társul hogy rohadtul elveszti a szexuális közelítés és érintés a varázsát, mert egész nap ezt csinálja. Nagyon idegesít. Legszívesebben már leüvölteném a fejét. Ha szólok neki, hogy ne, akkor jön a visszakérdezés, hogy miért ne. Ha elmagyarázom, akkor meg jön a puffogás, hogy úgyis keveset van alkalma úgy fogdosni engem.

Na de kérem, én sem egész nap a tökét fogdosom. Sőt. Nekem nem is lenne pofám hozzá.

Miért csinálja ezt?

Nem hiszem el, hogy annyira hiányozna neki a szex, vagy az intimitás, hogy tényleg ezt kelljen csinálni végig, amikor éppen magunk vagyunk. És az a legjobb, hogy ha egymásnál vagyunk az általában 3-4 nap. És a 2. nap már kezd elmenni a türelmem. Most itt vagyok, most kezdtük meg a második hetet a folyamatos együttléttel és nem tud leakadni a dologról.

Állandóan fogdos. Olyan mint egy kisbaba aki az anyja melltartójában kutat egész nap.

A másik rohadt irritáló dolog, amikor direkt a szeméremajkaimnál nyúlkál. Vagy úgy megfogja a seggem, hogy kb széttép. Segítsetek kérlek.

Nagyon, de nagyon elegem van.



2022. jún. 27. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd ott. Csak szexre kellenél neki.
2022. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Valamilyen szinten megértem, de mégsem...


Komolyan hatalmas a libidóm. Ha kell, akkor nem nagyon tudom visszafogni magam. De tudod mit?? Nem is akarom. Persze amíg a páromnak ez nem jelent gondot.

De ha dugni akarok, akkor dugok, nem taperolom csak úgy. Ha intimitásra vágyom, akkor hozzá bújok. Ezt a felesleges taperolós részt nem igazán értem. Ha akarna valamit az még oké, de hogy csak fogdos az fura.

2022. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 palfydanka válasza:
85%
A folytonos taperolást én sem igazán értem, gondolom ha egész nap fogdos attól még nem non-stop szeretkeztek. Szerintem muszáj lenne megértenie, hogy ez neked kellemetlen, és igenis jogod van szólni, hogy nem szeretnéd
2022. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem tisztel.

Nekem exem volt hasonlo, állandoan olyan helyeken is, ahol engem zavart, fogdosott volna. Vagy bejött pl.munkahelyemre, ott is.

Es jött azzal, hogy állandoan kíván, elveszti az eszét, nem tud velem betelni stb(milyen jol hangzik..)


A teljes képet az adta meg, mikor szakitottunk, es másik baratom lett.

-érdekes, szakitás után viraggal meglepétessekkel jott be a munkahelyemre, hatalmas tiszteletet hajbokolást kaptam, hogy kibékuljek.(nem állt le taperolni, nem probálkozott, Akkor meg nem kívánt, nem vesztette el az eszét, be tudott velem telni??)

-a kovetkezo barátom errol semmit nem tudott. Es ő is elkezdett bejárkálni hozzám. Kivancsi voltam hogy na most ő is a számban lesz állandoan, meg taperolni fog,meg azt keresi majd melohelyen hol d.ghat meg. Hatalmas meglepetésemre sem első nap, de még igy 1 év mulva SE taperol fogdos és nem kellett neki szakitas sem ahhoz, hogy nekem virágot hozzon a munkahelyemre mert csak natur szerelembol kedvességből hozott.

2022. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon érzékletesen leírtad, még a hideg is kirázott, nem irigyellek!

Azt kellene megértetni vele, hogy ez nem hogy örömöt nem okoz, de kifejezetten zavar. Ő pld. mit szólna hozzá, ha te napi 50x megpöckölnéd a fülét, mert az neked vicces, az 5. után szólna, hogy fejezd be. Nagyon kedves, hogy ennyire örül neked, de nem így kellene kimutatnia, nem egy játék vagy, amit kedve szerint piszkálhat, ha tetszik, ha nem.

Amit szeretünk, annak örömöt szeretnénk okozni, ha szól, hogy neki ez nem jó, akkor szó nélkül be kellene fejeznie!

2022. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy megfogja a melled, meg odalent is matat, nem feltétlen a szexről szól. Egyszerűen szereti őket, ennyi az egész. Egy mellet hihetetlen jó megérinteni, ezt sok férfinél egyszerűen alap. Talán legmélyebb gondolataiban úgy érzi, hogy a melleid valahol az övéi, hiszen a kedvenc játékszerei.

A lenti matatás kicsit erősebb, valahogy szereld le. Talán azt mondhatnád, hogy lesz egy kis szexmegvonás...

Természetesen nem vagy köteles egyik dolgot sem elviselni, de ha egyebekben stimmeltek, pl egy cicifogáson ne húzd túlságosan fel Magad. Egész mas lenne a helyzet ugye, ha masok előtt csinálná. Az nyilvánvaló és megbocsáthatatlan bunkóság lenne.

Eddig minden barátnőm szerette, ha megfogtam a mellét, hiszen valahol azt jelentette, hogy tetszenek és szeretem őket. A lanyok tudták, egy férfiagy ilyen ösztönös (egyszerű?) tud lenni. :)

2022. jún. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez kb szexuális zaklatás, molesztálás szint. Azaz semmi értéked nincs előtte.
2022. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem ez nagyon furcsa. hasonló volt, amikor egy tapasztalatlan huszonéves férfivel voltam együtt, és bármikor leültünk egymás mellé kettesben (film, társas stb), rögtön a vállamra, majd elég hamar a mellemre tette a kezét. ezek után nyilván szex lett. később ő akadt ki hogy mennyire nyomulok.

helyre tettem, hogy számomra ezek a mell, szeméremdomb stb közeledés mind szexuális közeledést jelent, megvan helye, ideje, módja. sajnos nagyon kanos volt, és annakt udatában folytatta, hogy számomra mit jelent, tehát folyton szexet akart. nem lett hosszú életű a kapcsolat

neked azt mondanám,h ogy egyszer akadj ki. mikor megfogja a melled, felpattansz mellőle, lehetőleg te álls, ő ül és akkor kiadod. nyugodt de határozott hangnemben. megmondod hogy zavar, neked mit jelent stb. hogy akkor most azonnal beszéljétek meg, hogy miért fogdos enynit,e setleg nem elég neki a szeuális életetetek. akár sértésnek is veheted, hogy ennyit biztos mert biztos azért, mert nem vagy neki elég az ágyban

2022. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!