Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a volt párommal álmodtam?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élek a férjemmel és a gyermekünkkel.

Éjjel viszont az első párommal álmodtam, első szerelem, csalódás stb... Viszont emiatt egész nap rá gondolok.

Nem szeretem már nagyon rég és tényleg egy cseppet sem érdekel, de mégis úgy érzem, mintha ezzel rosszat tennék. Soha nem csalnám meg a páromat, szeretem, ezért aggaszt.

Mit gondoltok, nagy bűn ez? 😄


2022. jún. 27. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordul, hogy eszünkbe jutnak régi szerelmek, vagy álmodunk velük. Ez azért van mert, régen az életünk részei voltak. Kitörölni az emlékeket nem lehet.


Ha visszatérő álom kísért , és heves érzést (negatív, vagy pozitív töltetű is lehet) vált ki, akkor nem engedtük el a másikat. Ennek hátterében lehet bűntudat, vagy egyéb elfojtott érzelem a másikkal kapcsolatban. Ezért szoktam javasolni a pácienseknek, hogy ne akarják elfojtani az érzéseiket ( “ kitörlöm az életemből”), inkább engedjék meg maguknak az érzéseket. El kell fogadni, hogy vége. Fáj, de idővel jobb lesz.

2022. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feladatod van vele.
2022. jún. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!