Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » En a parommal negy honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En a parommal negy honapja vagyok eggyutt! Valamelyik nap aszt almodtam hogy eljegyzett, es eggyutt mentunk gyurut venni! Mikor elmondtam neki, hogy mivolt?

Figyelt kérdés
Hogy mit almodtam,csak annyit mondott hogy annak is elfog jonni az ideje mikor eljegyez!Bevallom en mar most szeretnem ha megtenne!Mitt tegyek hogy megkerje a kezemet?
2008. máj. 28. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Semmit ne tegyel! Ne eroltesd. Minnel jobban nyomulsz, o annal inkabb nem akarja majd. HAgyd elni es minden megtortenik ahogy azt kell.

Nekem nem egeszen ket ev utan kerte meg a kezem a kedvesem. Pont akkor, amikor nem is szamitottam ra.

2008. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Minden a maga idejében fog megtörténni. Ne mondogasd neki. Vga kérd meg te az ő kezét :D Nem megszokott, de miért ne? :D
2008. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

:-)én is álmodtam még nyáron hogy megkéri a kezem. el is mondtam neki, ő is valami hasonlót válaszolt. Aztán nem hoztam szóba a témát többször, 2 hónappal később megkérte a kezem, jól meg is lepődtem (ekkor mi 1évesek voltunk). Már javában szervezzük az esküvőt, júliusban lesz.


Szóval, ne erőltesd, mert akkor tutira menekülésre fogja.

2008. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
négy hónapja? ne siettesd !!én már 5 ÉVE együtt vagyok a párommal ,van 1 lányunk de még mindig nem kérte meg a kezem. :( már azon vagyok hogy nem érdekel már nem bizakodok beletörődtem! de neked sok sikert
2008. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Örülj neki, hogy nem ijedt meg.

Főzzél Neki finom gyertyafényes vacsikat, ... s nézd áhítozva a gyűrűket, ha elmentek egy ékszerbolt előtt:)


De egy eljegyzés még nem jelent semmit. Engem tegnap hagyott ott a vőlegényem, egy búcsúlevéllel, s már el is költözött....


Sok sikert!

2008. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk az én párom harcolt az eljegyzésért, szerintem azért mert én közöltem vele még az elején, hogy nem akarok se eljegyzést, se esküvőt, se gyereket. Akkor teljesen komolyan is gondoltam. Szerintem ez hajtotta őt, hogy ezzel talán jobban magához köt, vagy nem is tudom... Bár közöltem vele, hogy az hogy igen mondtam, még nem jelenti azt, hogy nem kell tovább küzdenie értem:)))) utolsó hozzászólónak üzenem, hogy legyen erős, ne szomorkodjon, és főleg őrizze meg a tartását !!!!
2008. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtettem írni, hogy lány vagyok.
2008. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Én formabontó módon fél év után megkértem a párom kezét lány létemre. Most lehet fújolni, de tény: megmondtam neki, hogy ha nem mer felvállalni mindenki előtt, mint élete párját, akkor én sem fogom őt felvállalni, és talán itt és most be is fejezhetjük. Esküvő szeptemberben. Túl sokat csalódtam már, túl sokat hitegettek ahhoz, hogy elegem legyen. Ha szeret, vegyen is el. A férfiaknak alapból nagyon kényelmes dolog, ha van egy házvezetőnőjük, szakácsnőjük, pszichológusuk, második anyukájuk, szexuális játékszerük ingyen, minden kötelezettség nélkül. Aztán ha úgy gondolja, szó nélkül kidobja a lányt az utcára azzal, hogy "ja, bocs, nem tudom, miért vagy meglepődve, hiszen sosem ígértem, hogy elveszlek!". A lány meg koppan. Na neee hagyjuk már magunkat kihasználni, lányok! Munkáért bér jár. Nekem ezt jelenti az egész.
2008. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
4 hónap után szerintem még nem is ismeritek egymást rendesen. Minek ilyen korán eljegyzés? Hogy aztán esküvő után lehessen válni is? Főleg ha lesz gyerek, ő issza meg a levét a megromló házasságnak. Nem értem ezt a felfogást, hogy azért kell házasodni, hogy a pasi ne hagyjon ott. Inkább csaljon meg, és veszekedjetek állandóan? Az ismerettségi körömben 2 kapcsolat is több mint öt év után ment tönkre. Egyik esetben volt eljegyzés is. Sok ember 1-2 év után összeházasodik, aztán csodálkoznak, hogy miért van annyi válás meg rossz házasság.
2008. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hozzászólás írója vagyok. Fujolnék egy kicsit. Az előttem hozzá szólónak üzenem, hogy nem irigylem a férjét.

Neked a párkapcsolat munka? Bér jár érte? Ha nem vesz el be is fejezhetitek? Hát én befejeztem volna, mert ez egyértelmű jele annak, hogy nem szereted. Te beszélsz hogy kihasználnak a férfiak? Akkor az mi amit te csinálsz? Az nem kihasználás? Nem lehet hogy eddig azért nem vettek el, mert rájöttek hogy nem tudsz szeretni, csak a saját érdekeidet tartod szem előtt?

Véleményem szerint akkor kell házasodni, ha a két fél között önzetlen a szerelem/szeretet, tisztelik egymást, és egymással szeretnék leélni hátra lévő életüket. A házasság célja nem az, hogy odakössünk valakit magunk mellé, hogy mi ne legyünk egyedül. Egy kapcsolat a házasságtól nem lesz jobb, sőt néha utána romlik meg. Ha szeret, akkor házasság múlva is veled lesz sokáig, ha nem, akkor ha elvesz sem marad melletted. Majd ha 40 évesen elválsz, akkor meg pisloghatsz, hogy hogy találsz magadnak másik palimadarat.

Én egy viszonylag rossz házasságban nőttem fel, és nem kívánom ezt egy gyereknek sem. Ha a szülők veszekednek, az a gyereknek sokkal jobban fáj, mint nekik. Volt, hogy a szobámban zokogtam, amíg ők veszekedtek, és az ilyen jeleneteket soha nem fogom elfelejteni. Pedig pofon talán 1-2-szer csattant el.

Ez az én véleményem, lehet erre is fujolni, ha valakinek úgy tetszik.

2008. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!