Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány úgy érzem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány úgy érzem nagyon beleszerettem msn en ismertem meg de holnap találkozunk elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés
én 17/f ő 16/l
2010. szept. 20. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne "rohand le" rögtön ezzel.
2010. szept. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt valaki elmagyarázhatná nekem.

Honnan tudjátok hogy szerettek valakit, akivel soha még nem is találkoztatok?

Mi van, ha büdös a szája?

Nehogy azt mond, hogy azt is tudod?

Meg ezer más okot is tudok, ami a MSN-ről biztosan nem derül ki.

2010. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem az. elég szép lány beszéltem vele skypon videó hívással. nekem nagyon bejön mondtam is neki msn hogy szeretem kb 1-2 hete van fent msn -en de csak most jutottunk el a találkozásig .
2010. szept. 20. 15:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Fel kellene mar talalni a Skype-os illatszintetizatort! Akkor erezned a szajszagat.

Szerintem kerd meg a kezet ott helyben. Ne legy kispalyas! Szereted? Ugyan! Legfeljebb kedveled. Erzelmileg eleg eretlen vagy. Nem baj, makd felnosz.

2010. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Grat. msn randi... ha a későbbiekben úgy alakul akkor majd a lakásotokba is gépen fogtok beszélni?
2010. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de nem minden nap van időm rá hogy 50 km tere menjek. vagy ő a suli mellet..
2010. szept. 20. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki: szeretlek Emese n.
2010. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne tégy elhamarkodott kijelentést. Msn-en mindenki más (én is más vagyok) főleg akkor, ha még valakinek tetszeni is akar az ember... Simán lehet, hogy megjátssza magát.


Ismerkedjetek, találkozzatok még párszor, és ha élőben is szerelmes vagy belé, akkor sok boldogságot! <3

2010. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Isten ments...
2010. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne rohand le ezzel.:S:D

Várd meg,hogy élőben is olyan-e,mint te gondolod.:)


L.15

2010. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!