Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándultok valakiből, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultok valakiből, ha nem segítőkész embertársai felé? szitu lent

Figyelt kérdés

Nem kimondottan randi volt ezt, de Auchanban voltunk együtt bevásároltunk ki ki a magáét fizette ki. Aztán leültünk volna enni, ezt ő javasolta és meghívott. Aztán ott volt egy gyerek és elkérte a kajámat.... h ha nem eszem meg adjam már neki mert éhes :( ekkor csak én voltam még ott az asztalnál, a pasi akivel voltam visszament venni még valamit..

A gyereket én megsajnáltam és oda adtam a kaját neki. Majd mondtam a pasinak ,hogy mi volt és mentem volna magamnak venni valamit h tudjak enni én is éhes voltam már.

Ő meg kb kikelt magából meg elkezdett szövegelni a politikáról, meg h.lye vok h bedőlk ezeknek stb. Mondom neki az hogy egy gyerek éhes és ha megtehetem veszek neki egy adag ételt az k.vára nem politika.

Otthagyott aztán.Azóta már keresett vagyis még aznap este.

De aki belerúg abba aki a földön van, meg aki segíthetne de nem akar... az milyen ember már. Megjegyzem nem tőle vártam el akkor kifizettem volna neki ...2000 Ft összeg volt kínai kaja de erre jött a politikával...


2022. jún. 28. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem egy apatipus annyi biztos.

Meg nem is egy empatikus tipus.


Majd nezd meg ha pl beteg vagy vagy görcsölsz mit varhatsz tole.

2022. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Én belőled ábrándultam volna ki a pasi helyèben. N
2022. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1 Elvált és van egy kislánya.



2 Mégis miért ? Kiábrándító, hogy ételt adtam egy kb 8-9 éves gyereknek

2022. jún. 28. 18:36
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Jobb is, hogy ez most történt. Legalább nem pazaroltad rá az idődet.
2022. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Oda ment hozzád egy gyerek az auchanban gondolom csak úgy hogy ő éhes. Anyuka apuka? Örültek neki hogy kuncsorgott kaját? Gondolom megengedhették volna hogy vesznek a gyereknek kaját. Vagy a gyerek hajléktalan vagy mi? Oda meg be se engednek ilyesmit már. Szóval akkor szerintem ez jogos kiakadás volt a pasi részéről és én nőként is kiakadtam volna ha oda szalad hozzám egy gyerek kajáért. Ott az anyja apja biztosan van mit ennie hamár bevásárolni elmentek. Én szimplán csak idiótának néztelek volna hogy egy gyerek így átvert aztán keresnék okosabb társat. Nem a csövesektől sajnálom a kaját félre értés ne essen mert vettem már én is kaját hajléktalannak de szerintem ez a helyzet elég gáz.
2022. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5 Egyedül volt. Nem volt hajléktalan szerintem, csak szegény. Ez az Auchan a város szélén van és a nem messze lévő falu ilyen lepukkadt telepe közel van, szerintem onnan jött a gyerek. De ez csak feltételezés, nyári szünet van és sok ilyen gyereket látok csellengeni. Ezen a falun keresztül járok napi szinten dolgozni be a városba.
2022. jún. 28. 18:45
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Van szíved, ilyen ember nem érdemel meg téged. Politika az is ha már egy gyerek éhes? Nem pénzt kért hanem ételt. Ha egy nő ilyet tenne én biztos ott hagytam volna a kínait megfogtam volna a kezét vettem volna neki egy rózsát és elvittem volna egy étterembe😀. Paraszt volt a sárc nem kell túlgondolni.
2022. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Mathus ***** válasza:
91%
#6: azért a gyáli cigányok eléggé jól el vannak eresztve, sokat közülük éhezni nem láttam :)) megszívtad a gyerek-kártyát, tudod mekkora szinészek mind?
2022. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7 Nos igen, ez szerintem se politikai kérdés. Meg pénzt én sem adtamvolna csak úgy, de ételt miért ne. Nem luxus kaja volt egy adag kínai.


8 Nem Gyál. Még csak nem is Pest megye.

2022. jún. 28. 18:57
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Egy embert úgy lehet megismerni jól, hogyan bánik az embertársaival, a családjával, barátokkal és idegenekkel és a rászorulókkal is.

Igen ő fizette, és gondolom ezért haragudott, de legalább megláttad a másik arcát is amelyiket sokáig el szoktak titkolni.

Itt nem naivságról van szó, hanem kis empatiáról, ami egyes emberekből hiányzik.

2022. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!