Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hosszú távó lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hosszú távó lesz a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom nem hosszú ideje. Elbizonytalanodtam, hogy hosszu távu lessz vagy nem. 22 évesek vagyunk mindkettönknek ez az első kapcsolata. Volt idő kiélni magunkat. Azt mondta hogy szeret és csak velem tudja elképzelni ezt a kapcsolatos sztorit. De nekem mégis túl szép hogy igaz legyen érzésem van. Már nagyon régóta probálkozott nálam mielött ténylegesen elkezdett valami alakulni.

2022. jún. 30. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért pár dolgot szögezzünk le.

Én ezt a kiélés-dolgot mindig is baromságnak tartottam. Bocs, de nem tiniként írok ide... van már jócskán élettapasztalatom, és sok mindent láttam már. Az, amit sokan mondanak, hogy az ember N éves koráig naponta mással dug, aztán N+1. évében meg a hűség és józanság mintaképe, az egyszerűen nem reális. Az ember személyisége nem fog megváltozni. Aki hűséges típus, az akkor is az lesz, ha életében még mással nem is volt. Aki meg nem az, az hiába "élte ki magát", idő kérdése csak, hogy mikor kacsint félre.

A másik dolog, hogy - szintén személyiség kérdése - azért jobb esetben az ember élete nem attól lesz teljes, hogy X db. pasival/csajjal szexelt már legalább. Hanem attól, hogy azzal van együtt, akit szívből szeret. Ha már előjön az, hogy "élni akar" (khm...), az annyit jelent, hogy mégsem annyira szerelmes, mint remélted. (És ne nevezzük már kizárólag azt életnek, amikor az ember léha és felelőtlen!)


Egyébként meg: miért ne lehetne igaz? Persze, azt nem tudhatjátok, hogy 10-20-30 év múlva is így fogtok-e érezni. De ilyen szempontból 30 évesen sincs ez másként. De nem is kell ezzel foglalkozni. Most imádjátok egymást. Lehet, hogy örökké boldogok lesztek, de lehet, hogy csak egy ideig. A lényeg, hogy addig azok legyetek! Hiszen ez jelenti azt, hogy éltek, és kiélitek magatokat! :-) Boldogan, egymás társaságában. <3

2022. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Azt hogy hosszú távú lesze-e az rajtatok múlik.

Hogy nem volt kapcsolatotok 22 évesen?

Miért mentél bele végül? Nem volt más, csak azért?

2022. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy nem volt más.. Csak senki iránt nem éreztem még ezt. És ő sem.. Keresgéltünk mind a ketten de senkiben sem találtuk meg azt amit egymásban..

talán ezért is féltem régen és nem engedtem, hogy beprobálkozzon nálam..mert tudtam, hogy ő iránta tudnék komolyabb érzéseket érezni.. és ettől is félek igazából..hogy nagyot fogok koppanni

2022. jún. 30. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj vele erről, hogyan képzeli el a jövőt, mik a tervei veled, stb!

Ebből sokat megtudhatsz!

Ha nagyon fontos neked próbálj a kedvére tenni, sok nő ott rontja el hogy a nagy rózsaszin köd után házisárkány lesz, a pasi meg jó hogy menekül :)

2022. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam és azt mondta, hogy annyit tud a jövőröl, hogy holnap péntek lesz azután meg szombat.. szóval nem valami biztató..
2022. jún. 30. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az szép, így megértem hogy bizonytalan vagy!

Próbálj komolyabb beszélgetést kezdeni vele

Szeretne e családot gyereket házat kutyát?!

Ha csak dugni akar ezek a kérdések hamar elijesztik, de ha veled akar lenni akkor normális választ ad!

2022. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Az elején mindenki ezt érzi, de jó esetben később sem változik. Reménykedj, hogy sokáig fog tartani.
2022. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már ilyenről hogy hány évesen szeretnénk meg ilyenek.. Kutyu az van! :) De egyszer mondta, ha nem tőlem lesznek a gyerekei nekik akkor is azt fogja mondani, hogy én voltam az első igaz szerelme.. és ebből csak annyi jutott el hozzám, hogyhát lehet akkor nem tőlem akar..
2022. jún. 30. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire előre gondolkozik azon hogy “ha nem tőled lesznek” akkor ne sok reményt fűzz hozzá!

Valószínűnek tartom hogy ő majd még elő fog állni az élni akarok dumával!

Sosem bíztam az olyan fiukban akik nap mint nap más nővel voltak!

2022. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik. Próbálj beszélgetni a jövőről vele és, ha nem megfelelő a válasz akkor szépen búcsúzz el tőle.
2022. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!