Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után a nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a nárcisztikus hirtelen elkezd jópofizni az egyik barátomnak?

Figyelt kérdés
Ezt a barátomat évekig le sem sz.rta, csupán kollegális, hivatalos volt vele. Ez a barátom nekem bizalmasom, tudja jól hogy mit tett velem az exem (nem taglalom, akik voltak már rosszindulatú nárcisztikussal kapcsolatban azok tudják milyen ez), viszont az exem nem tudja, hogy én elmondtam neki, hogy bánt velem. Szóval szakítás óta engem kerül, mintha sosem léteztem volna, viszont a barátom mesélte, hogy hozzá már zavaróan közvetlen kezd lenni. Soha nem beszélgettek a szakításunk előtt, azóta viszont úgy tesz vele az exem, mintha világ életükben haverok lettek volna. A barátom mondta, hogy zavaró ez számára, és hogy furának tartja ezt. Én is. Szerintetek miért teszi ezt?
2022. jún. 30. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért foglalkoztok vele, főleg, ha őt is zavarja? Annak örülj, hogy szarik rád! Értem, hogy azt szeretnéd hallani, hogy így akar közelebb kerülni hozzád, de miért?
2022. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem akarom ezt! Az meg hogy mit foglalkozol vele stb. A barátomnak zavaró az amit tesz!
2022. jún. 30. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd a barátod akkor megoldja, nem a te bajod. Talán mondja meg neki, hogy nem akar vele beszélni, vagy ne reagáljon a megkeresésére.


Egyébként meg szoktak ilyet csinálni, igen, de ne vele foglalkozz.

2022. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A barátod felnőtt ember, meg tudja oldani! Teljesen mindegy hogy viselkedik az exed, neki nem kell vele szóba sem állnia.
2022. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus az exem. A barátom felnőtt ember, valóban az. Viszont ha az exemnek azt mondja zavarja a közvetlensége, akkor egyből arra gondolna, hogy én bujtattam fel erre. Látszik nem voltatok még nárcisztikussal.
2022. jún. 30. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Te nem érted! Neki semmit nem kell mondania. Egyszerűen nem kell leállnia vele bratyizni, ha évekig nem tették. Az emberek kiválóan tudják irányítani azt, hogy a másik mennyire tudjon közeledni, nem mennek bele személyes beszélgetésbe, otthagyják a másikat, ha kellemetlen a helyzet, egy bocs mennem kell kijelentéssel.
2022. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Könyörgöm ne diagnosztizáljunk mentális betegnek minden önző egoista embert megfelelő végzettség nélkül. Nem, a HR-es diploma nem megfelelő végzettség erre.

A kérdéshez: Szakítottatok, téged kerül. Tehát akkor ez pipa.

A spanodról meg leírtad, hogy felnőtt ember tehát megtudja oldani a helyzetet ha akarja.

Miért teszi? Kérdezd meg tőle Te vagy a barátod!

Vagy ha ennyire fosik, hogy konfliktus lesz akkor meg mégsem annyira felnőtt az a felnőtt.

Van még kérdés?

2022. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert szted aki nárcisztikus az maga megy orvoshoz? Aki nárcisztikus az tökéletes!
2022. jún. 30. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Teljes mértékben tisztában vagyok a nárcisztikus személyiségzavar kórképével. De ettől még továbbra is azt mondom, hogy sem neked sem pedig másnak nem kell diagnosztizálnia embereket a megfelelő hozzáértés nélkül. Ha pszichológus vagy akkor persze felismerheted ezt a dolgot, de 100 %, hogy nem vagy az.

Leírom újra: Attól, hogy valaki egy önző seggfej és valami hatalmas egóval rendelkezik még közel sem biztos, hogy nárcisztikus személyiségzavarban szenved.

Mostanában divat lett azonnal ráhúzni ezt mindenkire.

De a kérdésed lényege nem is ez volt.

Leírtam, hogy szerintem ez nem atomfizika és neked semmilyen szinten nem kell ebbe belefolynod.

Ha a barátod nem tudja kezelni a helyzetet annak ellenére, hogy nem akar haverkodni az exeddel akkor te nem tudsz mit csinálni.

2022. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne figyelj oda a többi hülye válaszra.


Az exem exe volt szintén nárcisztikus, borderline személyiségjegyekkel és neki is az volt az első dolga, hogy szakítás után egyből az elérhető barátaira cuppant rá.

Hetekig, hónapokig haverkodott, adta a szépet, hogy megfogjon egy olyan bulit, ahol rajta keresztül közel kerülhetett az exemhez és szép lassan visszaszivárogjon az életébe, leépítette a mi kapcsolatunkat és végül visszaült a kényelmes helyére, ahonnan azóta is bántalmazza a fogvatartott exemet, a közös barátot akire rácuppant abban a pillanatban offolta, amikor eljutott az említett közös bulira.


Ki szakított nálatok? Ha neked sikerült megszöknöd a karmai közül, akkor simán lehet, hogy hasonlóképpen vissza akar szivárogni, közel akar kerülni hozzád rajta keresztül.

2022. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!