Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! A magasság olyan mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A magasság olyan mint egy beugró, szóval legyen a srác pár hüvelykkel magasabb és akkor jó, de ennyi, vagy többről van szó? Aki nagydarab és mellé nagyon magas (190+) annak a magassága mennyire előny?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért mindig bejött, ha egy fiú nagy.

2022. júl. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogyan nagydarab. Ha magas izmos és egy kevés zsír is van rajta, az a legjobb.
2022. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Illetve van az a fajta maci, ami a tényleg maci, tehát izmos és erős, de felette van egy zsírréteg is. (Fekete Laci kaliber.) Az is bejön még relatíve sok nőnek.


De a kövér puhos f@*sz, akin csak zsír van és semmi izom, semmi erő nincs benne, na az senkinek nem szokott túl vonzó lenni.

2022. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem no kerdezte, a vegen pedig melegnek hat a kerdes kifejtese.
2022. júl. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem alap, hogy nálam legyen magasabb. Mondjuk igen alacsony vagyok, szóval ezzel nem volt még probléma, az meg mindegy, hogy mennyivel több (na jó, ilyen 50 cm-el ne legyen magasabb).

A túlsúly nem zavar, amíg nem extrém mértékű és nem puhány az illető.

2022. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!