Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha előfizetés nélkül Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előfizetés nélkül Tinderen pár óra alatt kaptam pasiként 11 lájkot (úgy hogy én olyan 40 et húztam jobbra), vagyok átlagos pasi külsőre?

Figyelt kérdés
F/31
2022. júl. 2. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint 100 like van rajta... Nem jelent semmit.


29/F

2022. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor igazunk volt es nem azert vagy incel, mert a kinezeted akadalyozza az ismerkedest.
2022. júl. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kB 10 kamuprofil. Hülye ne legyél
2022. júl. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

#2, Bazsi még mindig úgy néz ki, mint egy jókora, teliszart búvárruha.


A válaszom a kérdésedre: egészen biztos csak flesseltél, a mai delirium tremens szesssönödben.

2022. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Like vagy match a 11? Likehoz nincs köze hogy hányat húztál jobbra. Regisztrálás után a tinder mindenkinél előnyösen előre "tesz", tehát többen látnak egy ideig, így a 11 like ilyenkor pár óra alatt teljesen szokványos.
2022. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces hogy a nők szerint én jóképű vagyok, illetve a photofeeleren is 7 körül volt 1 képemre az értékelés ,és nekem van másfél év alatt 4 :D

Valamit nagyon rosszul csinálok :D

2022. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Tinder felejtős társkeresés szempontjából. Egyéb szempontból sem mértékadó, nem ettől leszel jó pasi, vagy akármilyen.

Ha már, akkor normális társkeresőn keress, de ez a jobbra-balra húzogatós. hülyeség.

2022. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
...és hogy valaki komolyan veszi, az meg szánalmas.
2022. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy hogy hányan lájkolnak. Majd akkor szólj ha végre sikerült megdugni valami nőszerű lényt.
2022. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!