Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek férne ez bele?

Figyelt kérdés

A párommal 5 hónapja vagyunk együtt és átlagosan heti 2-3× találkozunk.

Ő kifejezetten extrovertált, és rendszeresen nagy haveri társaságokkal tölti az estéit, míg én inkább egyszerre egy-két emberrel szeretek inkább találkozni; a nagy, hangos összejöveteleket egyáltalán nem bírom. Na és itt jön a kérdésem: hosszú távon vajon működőképes lehet két ennyire eltérô személy kapcsolata?

Tegnap például reggelig bulizott, a társaságát egyaltalán nem ismerem, szóval fogalmam sincs kikkel volt. Sajnos nem érzem magam túl jól emiatt, viszont nyilván nem akarom megváltoztatni, mert ő mindig is ilyen volt. Tehát arra vonatkozóan érdekelne a véleményetek, hogy ti hagynátok inkább az egészet, vagy megpróbálnátok alkalmazkodni?

31/N



2022. júl. 2. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mihez kell ebben alkalmazkodni? Ő lóg a saját társaságával, te meg a tieddel. Néha egymáséival is, ez nem túl megterhelő.

Működhet, ha nem bonyolítod túl és nem generálsz a semmiből problémát.

2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lenne valo hozzá aki ezeket vele éli meg

Így csak egymás mellett éltek külön külön.

Engem eddig mindenki vitt az összes haverjához, mindem sztorinak eseménynek partynak én is részese voltam.

(Egy laza kapcsis introvertált sráccal nem volt csak semmi "élet"a járás)

2022. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideig-óráig megpróbálhatod magadbafojtva ignorálni, de egyre jobban fog zavarni és lassacskán felőröl. Van aki olyan mint te, de nem zavarja, de ha neked ez rosszul esik, akkor magadat fogod csak gyötörni
2022. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is ezt látnám megoldásnak, ő viszont heti háromszor biztos haverozik, engem pedig ez hosszú távon valószínűleg zavarna.
2022. júl. 2. 12:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi. Az előző hozzászólásom az első válaszolónak ment.


2. 3.

Igen, én is emiatt vagyok ennyire bizonytalan. Úgy érzem, hogy mindkettőnkhöz más temperamentumú ember illene.

2022. júl. 2. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Most csak zavar, később már idegesít, aztán jön a hiszti-veszekedés...befejezés;)
2022. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Teged megis miert zavar, ha talalkozik heti ketszer a haverokkal? Lehetne neked is sajat eleted.
2022. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van saját életem, nem erről van szó, hanem az eltérő igényekről. Előző párkapcsolataimban pl sokszor csináltuk úgy, hogy ugyanarra a napra szerveztünk programot, ki-ki a saját barátaival. A mostaninal viszont úgy érzem, hogy neki ez áll az első helyen. Ha pedig szóba jön az együttélés, és a komolyabb elköteleződés szerintem heti 3 egész estés haverozás sok. Pont emiatt rágom magam, mert nagyon eltérő igényekkel rendelkezünk.
2022. júl. 2. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es te gyengeelméjű vagy? A kérdező azt írta hogy heti 3x reggelig kitudjamit csinál. Nyilván iszik plusz???

Normális ember a haverjaival kondizik kora délután pl. és 5-6-tól már csak a párjával foglalkozik!

2022. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!