Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az hogy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Mit jelent az hogy nyitott parkapcsolat es kinek jo az?

Figyelt kérdés

#nyitott parkapcsolat #kinek jo az
2021. dec. 13. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy pár mindkét tagja másokkal is él szexuális életet, nem csak egymással. Ez természetesen kizárólag azoknak jó, akik egymással EGYETÉRTÉSBEN, KÖLCSÖNÖSEN megegyeznek arról, hogy ilyen módon szeretnének egymással együtt élni.
2021. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Amikor (A) személy párkapcsolatban van (B) személlyel, de ettől függetlenül (A) személy és/vagy (B) személy párkapcsolatban van még (C) és/vagy (D) személlyel is, közös megegyezés alapján.

Annak jó, aki elég nyitott erre a dologra... :,D

2021. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott párkapcsolat azt jelenti, hogy a felek mással is létesíthetnek szexuális kapcsolatot.

Kinek jó az? Annak, aki élvezi. Pont úgy, ahogy minden más.

2021. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egyszer egy angol rádióadón hallgattam egy műsort (Jezza's Virgin Confessions), amiben volt egy idős hölgy (valami Maureen), aki talán 4x vagy hányszor volt férjnél, és mondta, hogy az utolsó házasságában volt a legboldogabb (ami azért ért véget, mert az a férje meghalt), és ez történetesen egy nyitott házasság volt. Szóval ilyen is van.
2021. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor biztos olyan a kapcsolat kozottuk mint az Emanuelle cimu filmben lehet latni.
2021. dec. 13. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Azt jelenti, hogy a kapcsolatban lévő felek bsznak másokkal is, utána meg egymásról nyalogatják az idegen termést. Kinek jó? Nekik lehet, de ez sem 100%.
2021. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
#6: És még így is kevesebb frusztráció van bennük, mint benned...
2021. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez a frusztráció inkább végtelen undor. Ez van. Kva finnyás vagyok, és ezt bárki előtt maximálisan vállalom. Ha nem teszik, akkor így jártál. Ez nem az én gondom.
2021. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

A többihez kiegészítés képpen csak annyit tennék hozzá, hogy nem feltétlenül szexelnek mással, csak megtehetik, de nem kötelező, attól még nyitottak rá.

Jogosan merül fel a kérdés, hogy akkor mégis miben különbözik a nem nyitott párkapcsolattól. A lehetőség adott.

2021. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem izgatna ha csajom mással is keffentene mellettem
2021. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!