Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek mit kell beletenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mit kell beletenni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha a kapcsolatban mindig minden a férfi hibája, akkor a nőknek mit kell beletenni a kapcsolatba? Rebegtetitek a szempillátok és rázzátok a feneketeket, ennyi lenne a dolgotok?

#szubjektív #Nők dolga #Nő a kapcsolatban #Kinek mi a feladata
2022. jan. 13. 13:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
13%

Nem ennyi lenne a dolguk, de van az a helyzet amikor úgy gondolják hogy te mint férfi tedd bele az egzisztenciádat, a lelkedet, a kocsidat, a pénzedet, vegyél házat ö pedig cserébe bele teszi a P*ncikajat.


Na ez nem egy jó biznisz.


Olyat kell keresni aki mindenben partner. 🙂

2022. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő szerint minden a te hibád, akkor gyorsan keress magadnak egy másikat, mert egy energiavámpír hárpiával van dolgod (ugyanis ha tényleg ennyire rossz lennél, akkor elhagyna, de az ilyen emberek élvezik, hogy szarozhatnak)


Ha találsz magad mellé egy normális hozzád illő nőt, akkor nem lesz kérdés, hogy "mit kell beletennie" egy kapcsolatba.

2022. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy hisztérikus királykisasszony. Szerencsére vannak normális nők is, akik igazi társak tudnak lenni. Keress egy olyan lányt!
2022. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%

#1

Mi van ha a nő nem tart igényt a pénzedre meg a kocsidra? De neked azért a p*ncikája azért kellene mi? Az mindig legyen kéznél!

Nem minden nő pénzéhes, csak úgy látszik te eddig rossz helyen keresgéltél!

2022. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
27%

Alapvetően egy nőnek is sokat kéne tennie egy kapcsolatba és sok nő hajlandó is erre. Viszont, 30 alatt tényleg jellemzőek nők részéről a problémák...

Pl. egy csomó csaj ismerősöm panaszkodik, hogy nem találnak normális pasit vagy csak szexre használják őket. Mindezt úgy, hogy semmit sem tudnak nyújtani. A külsejükre adnak, de belsőre egy normál és komoly beszélgetést nem lehet velük folytatni. Az elvárásaik az egekben, a teljesítményük 0. Nincs egy önálló gondolatuk sem és azt hiszik, elég belerakniuk annyit a kapcsolatba, hogy tudnak sütni 1 féle sütit és ettől top csajok lesznek. Hát, nem.

2022. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy mit tudsz beletenni, meg mit értékel a férfi, különböző dolgok.


Sajnos már én is szembesültem azzal, hogy hsszú kapcsolatban a pasinak csak a szex volt a lényeg (nem véletlenül hagytam ott), és magasról tett az ajándékaimra, a közös programokra, amiket én szerveztem és fizettem, valamint a segítségemre is. Attól függött, hogy leordít vagy hízeleg, hogy szexeltem-e vele, semmi más nem érdekelte.


Nyilván egy nő sok mindent beletesz a kapcsolatba, de ahhoz a másik félnek tudnia kell értékelni is.

Pl. barátnőd többet keres, mint te => ne féltékenykedj

barátnőd magasabb végzettségű, mint te => ne féltékenykedj

szül, neveli a közös gyerekeket => ne azon hisztizz, hogy kevesebb idő jut szexre, hanem légy büszke a családodra

2022. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
16%
A no alapvetoen a testet teszi be a kapcsolatba, dehat ezt mindenki tudja.
2022. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmasak vagytok! Azért, mert nem tudtok találni magatok mellé egy normális nőt, ne okoljátok az egész világot!
2022. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
64%

Beletettem mindent, kár volt.

A párkapcsolat egy nagy becsapás, az állam profitál belőle egyedül a kis új rabszolgákkal.

2022. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
21%

#4 igen ez így van. Nem minden nő pénzéhes és állandóan bele találok. Elbűvöl egy formás popsi. De ha egyszer aki nem tetszik azzal nem kezdek...


Előbb utóbb szembe jön az a valaki🙂🙂🙂🙂

2022. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!