Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem bele szerettem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Na hát én kb 1 éve és 3 hónapja barátnőmel közösen álltunk a sarkon 2 éjszakásba hívták minket mi mentünk ( ennek fél éve ) a csávó barátnőmre fittyet hány csak velem foglalkozott el kérte a számom. Mivel be jött a pali meg adtam neki ...... Most 2 hónapja mindene hétvégén vele vagyok péntektől vasarnak délutánig pénzt se kértem tőle az utolsó pár alkalomért és mással el se megyek már csak vele...... Bajba kerültem meg vertek az lényegtelen hogy miért de ez a férfi meg védett hisz nem messze volt akkor az volt a szerencsém..... Ápolt teát csinált leves főzött az nap másnap jobban is lettem 4 napja itt vagyok nála és ő vigyáz rám tegnap este úgy csináltam mint aki alszik és hallottam hogy telefonál és azt mondja hogy: "van egy nő tesókám azt hiszem vele szerettem de prosti bántottak én vigyázok rá féltem itt alszik mellettem" aztán ki ment és ott telefonált 🥺 nekem is tetszik ő és imádom miatta be fejezném és normális munkát találnak barátomnek se mondtam hol vagyok mert ideges lenne és még a kezem el van törve..... Van rá valami esély hogy nőként tudjon rám nézni? Mit tegyek ? Jó ember és sose ártana nekem 🥺🥺

N21 F35


2022. júl. 2. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszélj vele.
2022. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogy is 🥺 soha se mernék vele beszélni erről 😓 te tudom hogy ő is érez irántam !! De nem merek mert mi van ha nem akar velem komolyan és utánna csak nekem fog fájni 😓
2022. júl. 2. 22:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne tegyél semmit. Agyam eldobom. Annyira nem képes hogy kinyissa a száját.
2022. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit Deadpoolra emlékeztet a sztoritok, Vanessa is prosti volt.


Ugyan az élet nem egy film, de ha szereted ezt a férfit, akkor ne szalaszd el. Mellette esélyed lehet normális életre is, ahol nem bántanak.

2022. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 ezzel tisztában vagyok de ő egy jó módú vállalkozó én meg csak egy régi intézeti lány aki kint is állt és se kutyája se macskája.... 😓 Nem tudom azt se hogy tudna e nőként nézni rám
2022. júl. 2. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd eldönti ő. Ne te akard helyette.


Igazából már így is úgy is fáj neked, szóval nem veszitesz semmit ha elmondod, hogy ő tényleg tetszik neked.


Maximum nem lesz belőle több. De ha megér egy próbát, akkor meg kell próbálni.

2022. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 igazad van azt hiszem ha fel kel el mondom neki most is olyan édesen alszik 😓🥺 21 fok van folyamat takarom és amikor el alszik mindig át ölelem és adok neki egy puszit nagyon meg szerettem.....
2022. júl. 2. 23:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Happy end?
2022. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyelőre kedvel / tetszel neki, ezért itt az igazi kérdés nem az, hogy mit tegyél, hanem hogy mi NE tegyél. Semmiképp se komplikáld túl a dolgokat, ne tűnj bolondnak, ne játszmázz, ne hazudj, ne tűnj megbízhatatlannak.
2022. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel mikor fel keltem még aludt ki ugyeskedtem egy kézzel neki egy kis reggelit és el kezdtünk beszélgetni és mondtam neki hogy kedvelem és köszönöm és azt mondta hogy ő nem csak kedvel és szívesen segít nekem és hogy ismerjük meg egymást jobban és hogy ne mennyek el maradjak vele ki szed ebből az életből csak annyit kér hogy egyedül ne járkálnak mert félt 🥰 nagyon boldog vagyok
2022. júl. 3. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!