Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem bele szerettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem, de szerintem én is bejövök neki! Most mi legyen? Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Először is köszi hogy elolvassátok a kérdésem.Párnapja nagyon erősen vívódom magammal és az érzéseimmel.Pár hete elkezdtem egy edző teremben edzeni.Amikor meg vettem a havi bérletet az edző srác fel ajánlotta egyből hogy segít.Azóta segít is, ma voltam lent hatodszorra.Mindig úgy megy átöltözöm,bemelegítek,szolok neki hogy kész vagyok és ő levezeti az edzéseimet.A helyzet az amiért ki is írtam a kérdést,hogy kezdem úgy érezni hogy bele fogok szeretni vagy talán már bele is szerettem.Állandóan mosolyog és gyönyörű szép szemei vannak.Kedves aranyos udvarias okos..Szóval egy tökéletes pasi.Eljutottam odáig hogy folyton csak rajta jár az eszem.Mindenről ő jut az eszembe.Már kétszer álmodtam is vele.És edzéseken legszívesebben hozzá bújnék vagy adnék neki egy puszit.Szerintem én is tetszem neki,legalábbis van egy olyan megérzésem a kezdetektől fogva.Eddig csak mosolygós volt nem nagyon volt bő beszédű,lehet azért mert én is utóbbi 2edzésen durcisabb voltam.De ma megtört a jég.Én is mosolygós jó kedvű voltam és ő is már inkább próbált beszélgetni haverkodni egy beszólásomon még nevetett is.És amit sosem csinált ez előtt,edzés után kezet fogot velem a szemembe nézett rám mosolygót és azt mondta:-köszönöm szép hölgyem:) :$ Azt hiszem akkor el is pirultam:) És mikor kimentem edző teremből öltözőbe akkor is elköszönt másodjára,vagyis utánam integetett mert éppen mással csinálta a gyakorlatokat.És mikor már átöltöztem mentem haza akkor is épp beszélgetett valakivel de még egyszer oda köszönt hogy Sziaaa.:)De sajnos ő ha jól tudom párkapcsolatban él,és bár párnapja megszakítottam a kapcsolatot a volt szerelmemmel ő úgy tudja hogy van párom:S..Nem szeretnék neki panaszkodni még nem tudtam hogy mondjam el neki pedig fel is hozta a témát,hogy majd otthon a párom átmasszírozhat..de csak annyit tudtam ki nyögni hogy nem vele élek:)Kíváncsi lennék a véleményetekre.Arra hogy vajon csak be mesélem magamnak hogy tetszem neki?! Mert azt szeretném hogy ez igy legyen?!Vagy tényleg tetszem neki?!Esetleg ebből lehet valami vagy gyorsan felejtsek?!Nagyon ki készít ez az egész,állandóan csak rá tudok gondolni és arcát látom magam előtt.Az edző teremből nem szeretnék át menni másikba.Kérlek titeket azt ne is javasoljátok és nem miatta.:) Van ennek távoli jövője?!Vagy tényleg felejtés és szomorúság lesz a vége?!
2010. máj. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kezdem olvasni...
2010. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudakold meg valahogyan hogy meddig szokott ott maradni. Amikor menne haza, akkor valószínűleg egyedül van, és akkor felhozhatod neki a témát. Előszőr viszont jó lenne tudni hogy van -e valakije.
2010. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van.:S :( Sajnos.Hogy is ne lenne egy igazi álom pasi külsőleg és amennyire én meg tudtam ismerni belsőleg is.És onnan veszem hogy van valakije mert egyszer miközben edzettem a 2. napon nem messze töllem beszélgetett egy sráccal hogy azért ekkora a hasa mert az"asszony" állandóan sütit süt:S És ő utál hasazni:) :(

Nem tudom meddig marad de azt tudom hogy meddig van nyitva a terem és hogy kb mikor kezd.:)

2010. máj. 21. 19:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Nősnek tuti nem nős mert nem láttam gyűrűt az ujján:)
2010. máj. 21. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!