Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mire gondolhatott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mire gondolhatott egy ilyen kérdéssel? Régi sztori, csak kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés

Gondolkodtam egyáltalán feltegyem-e a kérdést, mert már egyáltalán nem oszt, nem szoroz, a kategória sem feltétlen jó,de valahogy mégis kíváncsi vagyok.

Szóval pár évvel ezelőtt volt egy airbnb-s lakás, aminek a dolgait én intéztem, pl takarítás, vendégek, emailek, kulcsatadas stb. Viszont ha valami szerelnivalo volt, akkor az egyik férfi ismerős jott mindig megcsinalni. Egyszer át kellett mennie, persze én mentem vele, nekem volt kulcsom. Nekem nem volt dolgom, segíteni nem tudtam, zavarni sem akartam, doglottem a kanapén. Mikor kész lett, mondta, hogy megvan, mehetünk, aztán megkérdezte, hogy vagy maradjunk, ,szeretnek-e valamit csinálni. Én mondtam, hogy nem, és mentünk.

Jóval utána esett le, hogy lehet esetleg, hogy valami pajzán dologra gondolt? Kicsit a hangsúlya is talán más volt, de már az is lehet, hogy én magyaraztam bele. Szerintetek? Vagy én vagyok hülye?

Az ok, amiért sokat járt a fejemben, hogy nyilván oda voltam érte akkoriban, néha rajta is láttam 1-2 jelet, hogy nem vagyok neki közömbös, pl vegigmert, mikor találkozott a tekintetünk, éreztem, hogy tovább néz,ilyen apróságok. De én nagyon szerettem szenvedni akkoriban, úgyhogy természetesen nős volt, és én úgy éreztem világ vége van, hogy nekem pont ő tetszik. Kerültem is, amikor csak lehetett.

Na de kb ennyi, tudom sok a rizsa. Szóval kicsit beleelve magatokat a szituba a fentiek tudatában, ez csak egy ártatlan kerdes volt, vagy több annál?



#férfi #lakás #házasság #fiatal #vonzalom #Nagyonnagytragediakenteltemmeg
2022. júl. 2. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem volt ártatlan a kérdés, ha ezt úgy tette fel, hogy a "kanapén döglöttél"!

Attól jobban érzed magad, hogy megdugott volna, de szenvedhettél volna tovább? Nyilván nem válni készült, csak esetleg szexre.

2022. júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval, hogy értsd, a kanapén ültem és mobiloztam.

Nyilván nem ettől érzem magam jobban, egyszerűen az egész onnan jött, hogy feldobta a Facebook a pasast, és eszembe jutott, gondoltam én naiv, megkérdezem. Azt sem tudom milyen válásról beszélsz, meg sem fordult ilyesmi a fejemben.

2022. júl. 3. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg akart dugni, ennyi.
2022. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél a szeretője lenni, még most is írhatsz neki.
2022. júl. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es Én eddig is értettem, te vagy el pajzánkodás mögé bújva! Nyilván, ha szexelni akarsz, előtted a pálya, próbálkozni ér.
2022. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyöntetű, hogy nős ember létére veled akart szexelni, csak Te nem vetted a lapot.
2022. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!