Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Amennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Amennyiben tetszik nektek a lány, nő és meg van a kémia is...milyen belső tulajdonságokat tartotok fontosnak? Mi az, amitől szerelmesek tudtok lenni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 3. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha álszent, kihasznál, átver, hülyének néz, hazudozik, a pénzre megy és megcsalási hajlam van benne. Na akkor nagyon szerelmes tudok lenni
2022. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Tenyleg az ilyen r.bancok után sírnak csak mint amit 1.írt hiaba poen. Az meg aki rendes jo nem kell.
2022. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha laza, lehet vele poénkodni, értelmesen beszélgetni, nem kényes, nem sértődékeny. Szeretem az értelmes és következetes embereket, egy ilyen mentalitás azt is garantálja számomra, hogy az illető nem egy játszmás, célozgatós szerencsétlen, hanem tudunk beszélni őszintén, tud bocsánatot kérni ha úgy van és nem csapongó érzelmileg.


Ha valakinél azt tapasztalom, hogy a konfliktuskezelése kimerül abban, hogy ellök magától és bedurcizik, au biztos, hogy nem fogok utána menni kiengesztelni. Aki úgy tesz, mintha szakítana, azzal szakítani is fogok

2022. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

1-es jól leírta, de hozzátenném, csak akkor ha jól csinálja, és okos - szeretem, ha egy nő tud gondolkodni, és próbál 1 lépéssel előttem járni, ez valahogy feldobja a kapcsolatot, és szeretem, ha kell küzdeni érte :)

31/F

2022. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekli a világ eseményei, nem befelé forduló, inkább extrovertált, de mértékkel, de tud alkalmazkodni a másikhoz is.
2022. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerelem az vagy kialakul vagy nem.


Nem egy listába lesz szerelmes az ember.


Vagy úgy külsőleg belsőleg cakkum pakkum minden tök jó vagy sem.


De ez akkor is egy lista.

2022. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!