Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért áltatják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért áltatják magukat ilyen f.szságokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy pasit lekoptatnak, általában elfogadja, letöri az önbizalmát, aztán talpra áll. A nők meg előveszik a pszichológiát, megfejtik, hogy ja ők amúgy nem is lettek lekoptatva, csak a fickó valahol legbelül nem tudom, leplezni akarja a vonzalmát, elnyomni.


Miért van ez? Nem értem.


2022. júl. 4. 20:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy azt tapasztalom, hogy nőkre jellemzőbb ez, így úgy gondoltam, hogy nem tudom, valaki találkozott már, barátkozott vele, vagy ő maga olyan nő, aki mondjuk kajtatott egy pasi után. Vagy férfi, és látott már ilyet. Ezért tettem fel így a kérdést.


Majd törlöm/kérem a törlését ennek a kérdésnek és felteszem akkor, ha már fel van lőve a pizsi a macskáknak, hátha akkor tudok róla beszélgetni.

2022. júl. 4. 21:09
 12/25 A kérdező kommentje:
#10: Ezzel kezdtem. Ez maga a kérdés.
2022. júl. 4. 21:10
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezzel kezdted, mert a főkérdésedben úgy írtad le, mint általános jelenséget, miközben nem az. Utána arra hivatkoztak, hogy mennyi kérdést olvasol(valami tök másról). Majd kiderül, hogy mégis az eredeti kérdésedre vársz választ az érintettektől.

Na, most lehet, hogy én gondolkozom túl logikusan, de ha szerinted ez annyira jellemző a nőkre, és napi 20 ilyen kérdést olvasol, akkor egyszerűbb lenne ott megkérdezni, magától az érintettől. Már válaszod is lenne, és nem is kéne arra várnod, hogy mi kívülállók, már szundikáljunk😉

2022. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Amennyiben te magad láttál már olyan nőt, aki nem fogadta el, hogy elutasították, hanem mindenféle pszichológiai magyarázatot mögé vetítve bemagyarázta magának, hogy a férfinek mégis kell, el tudnád mondani a véleményed ennek okáról?


Jó lesz? Ez így megfelel?

2022. júl. 4. 21:18
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megfelel. Sajnálom, de nem találkoztam még ilyen nővel.
2022. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#13: Az, hogy miből mennyi kérdés van, lényegtelen, nem is szerepel sem a kérdésben, sem a leírásában. Reagáltam egy kommentre, amiből kiragadtatok egy kérdést, és azon rugóztok. Nem ez a kérdés.


Sajnálom, hogy saját bevallásotok szerint mind egy kb. 7-8 éves gyerekek szintjén vagytok szövegértésből.

2022. júl. 4. 21:22
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább neked nem megy a szövegértés + a kérdésfeltevés se. De szerencséd van, pont ez a szakmám. Baráti áron szívesen segítek 😉
2022. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Olyanok vagytok, mint valami csürhe, komolyan. :D
2022. júl. 4. 21:33
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyfajta önvédelem. Facebookon szoktam sok példát látni erre. Tipikus, amikor azt állítják, hogy a férfiak félnek az erős nőktől, ezért lettek elutasítva. Pedig nem. Csak könnyebb áltatni magukat, mert így nem kell önvizsgálatot tartaniuk. A férfiak is ugyanezért zárják le sokszor a másik sértegetésével az ismerkedést visszautasítás után. Fáj, ha egy olyan ember utasít el, aki tetszik.
2022. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Szegény kérdezőt ne bántsátok már, elég baja van neki saját magával.
2022. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!