Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért áltatják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért áltatják magukat ilyen f.szságokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy pasit lekoptatnak, általában elfogadja, letöri az önbizalmát, aztán talpra áll. A nők meg előveszik a pszichológiát, megfejtik, hogy ja ők amúgy nem is lettek lekoptatva, csak a fickó valahol legbelül nem tudom, leplezni akarja a vonzalmát, elnyomni.


Miért van ez? Nem értem.


2022. júl. 4. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Viccelsz? Te összekevered a nemeket! Egy visszautasított pasi szemében a nő nem lehet más, csak r.banc, vagy leszbikus. El nem tudják képzelni, hogy simán csak vele nem akar lefeküdni a nő, nem hogy még elfogadják!🤦🏽‍♀️
2022. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ne a te személyes véleményedből, hanem az itteni válaszokból induljunk ki. Hány olyan posztot olvasol itt, hogy el lettek utasítva és szerelmi bánatuk van, hogyan lépjenek tovább? Hát ezerszer többet, mint azt, hogy nem dugott velem az a k.rva. :D A lényeg, maradjunk légyszi a nőknél, hogy miért hitegetik magukat?
2022. júl. 4. 20:45
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Hányat? Először döntsd el, mi a kérdés, mert a "Hogyan lépjek tovább?", meg a "Biztos csak elnyomja az érzéseit", baromira nem ugyanaz.

Én mondjuk leginkább olyanokat olvasok, hogy "miért nem kötelezik a nőket arra, hogy velem dugjanak?" Pl.Hogy az állam rendeljen ki nekik egyet.🤣

#1

2022. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ne provokálj velem vitát kérlek. A kérdésre válaszolj légy szíves.
2022. júl. 4. 20:53
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig igaza van a #3-nak. Nem ugyanaz amit kérdeztél meg amit aztán írtál példának.
2022. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoltam a kérdésedre. Én nem szoktam olyanokat olvasni, hogy a nő szerint a pasi csak el akarja nyomni a vonzalmát. (Illetve egy van, aki szerintem abban reménykedik, amelyik arra szokott panaszkodni, hogy nem köszön a szomszédja. De az meg tagadja, hogy érdekelné a fickó+visszautasításról se beszélhetünk, hisz a köszönésig se jutnak el😂)

Olyat szoktam, hogy hogyan lépjek tovább, de annak Meg köze sincs az eredeti kérdesedhez. Ott nyilván felfogta a visszautasítást, azért akar továbblépni.🤷🏼‍♀️

2022. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szeretnék a fenti témáról, a kérdés lényegéről beszélgetni. Ne spammeljétek szét kérlek. Amiről írtok, érintőlegesen érinti a kérdést, de tényleg csak annyira, így ezzel elviszitek az egész témát. A kérdésre válaszoljatok. Légyszi.
2022. júl. 4. 21:00
 8/25 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a nők miért áltatják magukat. Igen, behoztam a férfiakat ellenpéldának. Amelyik nő ezt csinálja, az miért? Ez a kérdés.
2022. júl. 4. 21:01
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nekünk mégis honnan a fenéből kéne tudnunk, kérdező? Vagy te is vakamiféle kollektív tudatnak nézel bennünket?
2022. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8!Jaaa, miért nem ezzel kezdted? Fogalmam sincs, én nem szoktam, más nőket meg nem kérdeztem erről😁
2022. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!