Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért áltatják magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért áltatják magukat ilyen f.szságokkal?

Figyelt kérdés

Ha egy pasit lekoptatnak, általában elfogadja, letöri az önbizalmát, aztán talpra áll. A nők meg előveszik a pszichológiát, megfejtik, hogy ja ők amúgy nem is lettek lekoptatva, csak a fickó valahol legbelül nem tudom, leplezni akarja a vonzalmát, elnyomni.


Miért van ez? Nem értem.


2022. júl. 4. 20:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, mint mikor a pasik bemesélik maguknak, hogy a pénztároslány szerelmes beléjük, mert rájuk mosolygott? Vagy a kolléganőjük szerelmes beléjük, mert rájuk nézett? Vagy egy random nő szerelmes beléjük, mert elment mellettük az utcán?
2022. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a kedvencem, amit sokszor hallok és olvasok nőktől az ez: "Megijedt az érzelmeitől!!" (mármint a férfi a sajátjától)

Ilyenkor nem tudom sírjak-e vagy nevessek :D

Szerintem a rohadt nagy egójuk miatt nem képes az agyuk befogadni, hogy Ő valakinek nem kell :D

2022. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%

22-vel értek egyet. Nekem is volt kolléganőm, akit lekoptatott a pasi, és a többi csaj az irodában ezzel vígasztalta (mármint a "megijedt az érzelmeitől" című dumával).

De volt egy legjobb barátnőm is, ő pedig saját magát vígasztalta ezzel mindig, ha lukra futott egy pasinál.

Kérdező, hogy a kérdésedre is válaszoljak, szerintem a sok idióta amcsi romkom tehet róla, nézzél meg mondjuk egymás után tizet zsinórban.

2022. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet a kérdezővel és sok válaszadóval. Szerintem egy legalább átlagos intelligenciával megáldott ember nem fog annyira mellé , hogy a semmibe belemagyarázzon mindent. Vannak egyszerű és egoista emberek, akikre igaz a kérdés, amit feltettél, de ők a kisebbség. Nevezheted belemagyarázásnak is, de sok párkapcsolat tényleg egyéb tényezők miatt nem jön létre (az egyik fél gátlásos, titkai vannak, valamit nem szeretne felvállalni a másik előtt, anyagi vagy életvezetési probléámi vannak....stb. ) .Megforditom a kérdésedet : ezek szerint te akkot azt állitod, hogy ahol vannak kölcsönös érzelmek azok a kapcsoaltok mniden esetben létre is jönnek ?


Mert én pont azt látom, hogy akkor káosz van manapság a párkapcsolatokban, hogy a több van, ami nem jön létre , mint ahány igen és hány olyan ember van, aki kapcsolat mellett mással lenne együtt meg hány olyan, aki nem mert kilépni a komfortzónájából de a lelke mélyén vágyna a párkapcsolatra.


Én azt nem értem, miért nem tudod elképzelni, hogy van olyan is, hogy valakit lekoptat a fickó , de nem azért mert nem tudná vele elképzelni.

Neked minden ennyire fekete-fehér ?

2022. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok. Még annyi, hogy nyilván azért van ez a vágy az emberekben , mert az óvodában már az óvónéni is a királyfis-királylányos tündérmesékről olvasott nekik elalvás előtt, a tévében minden második film a szerelemről szól és a rockballadák klipjét forgató rendezők is romantikus jelenetekkel csalogatják a nézőket az MTV elé.
2022. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!