Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 8 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 8 év korkülönbség a nő javára már túl sok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan aki már volt olyan kapcsolatban ahol 7-10 évvel idősebb volt a nő a férfitól?

2022. júl. 5. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hát azért más volt a gondolkodásmód de jól kijöttünk

24F

2022. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az én tapasztalatom nem túl pozitív. Köztünk 9 év van az én javamra, én most vagyok 53. 20 évet voltunk együtt, 33 voltam, amikor megismerkedtünk, ő akkor volt 24. Akkor még nem ütközött ki annyira a korkülönbség, évekkel később jött csak elő, pedig gyerekünk is született, alapvetően jó volt a házasságunk, de amikor ő még szívesen járt el barátokkal, akár bulizni, én egyre inkább otthonülősebb típus lettem - persze ez személyiségfüggő. Egy idő után viszont nem bírtam a tempót, szex terén sem, ráadásul beütött a klimax, ami nálam sok változással járt, míg ő még mindig fiatal volt. Elmentünk egymás mellett korban. Végül 2 éve elváltunk, mert ő talált magának mást, aki fiatalabb nála, ugyanazok a célok, és hát nyilván szexuális téren is jobban megvannak.
2022. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kor mondják nem számít.

Le is írják

Én csak 1.5évvel vagyok idősebb a páromnál de a családja fantasztikus módon szégyellte főként azért mert az exe3évvel fiatalabb mint a párom és a szêp viselkedése ellenére imádva van.Ugye új autót nem cserélünk le öregre Mercit Trabantra!

Neki ugyan nem ez a véleménye de ahogy idősödöm és napi 10-12órat dolgozom hogy eltartsam magunkat(a párom beteg)már magam is azt hiszem fiatalabb és ügyesebb nőt érdemelne.

Néha 100évesnek érzem magam

2022. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Másfél év az konkrétan semmi.
2022. júl. 5. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. Fiatalon azért, mert teljesen más elvárásai vannak egy 18-22 éves srácnak, mint egy 26-30 éves nőnek. Középkorúként azok a problémák jönnek elő, amiket a 2-es mond. Efölött pedig ott ott lesz az, hogy ott van mondjuk egy 50 körüli fickó, akinek még simán van esélye a 30+-os nőknek, miközben otthon egy közel 60 éves nő várja. Nem mondom, hogy nem láttam én magam is pozitív ellenpéldát, de vagy nem tartós, vagy tartós, csak közben fiatalabb szeretőkkel van tele a fickó naptára.
2022. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen párt ismertem, a srác 30 volt, a nő 42 mikor összejöttek. (nagyon jó milf volt a csaj.) 3 év múlva gyerekük lett, majd 4 év múlva, mikor a nő 50 lett, szétmentek. A srác összejött egy 28 éves csajjal, aki azóta a felesége.
2022. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont 8 év van. Én most vagyok 44, ő 36. 5 éves a gyerekünk, 7 éve vagyunk együtt.

Azt hiszem amit a 2es írt nagyon életszerű, én fel is vagyok rá készülve. Bár az első férjem után amúgy is úgy álltam hozzá, hogy, hogy nem lesz örök. Eléggé reálisan látom a dolgokat. De ez cseppet sem befolyásolja az életem, nyugodt vagyok és boldog. Tudom azt, hogy nem biztos a válás, maradhatunk együtt életünk végéig de ha mégsem, nem leszek meglepődve.

2022. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szomszédasszony 78 és bacik mint a gép, nála a korkulonbség nem mérvado csak répázzák agybaföbe.... 😝
2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!