Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 és fél év korkülönbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 és fél év korkülönbség a lány javára mennyire számít soknak a mai világban?

Figyelt kérdés
Ha a pasi most töltötte pár hónapja a 23-at, a lány pedig most 29, majd ősszel lesz 30, az ilyen korban mennyire számít neccesnek? Belefér még hosszabb távon? A kérdés elméleti (egyelőre), de azért nem árt előre tudni. :) Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 4. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha igazán szeretik egymást nem számít a kor.
2019. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell hozzátenni mindenhez, hogy a mai világban? Kontextus nélkül nekem tök egyértelmű, hogy nem a viktoriánus Egyesült Királyság, vagy a 23. századbeli cyberpunk disztópia szociális konvencióiról kérdezel.
2019. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem férne bele, mert a nálam 5 és fél évvel fiatalabb öcsémnél is fiatalabb lenne a férfi, és ez zavarna. Már öcsém korosztálya is kicsit más világ. Ráadásul sokszor azt látom, hogy az olyan korúak nem komoly kapcsolatot akarnak ilyen korkülönbséggel a nő javára, hanem kalandot, úgy gondolják, hogy sokat tapasztalt ennyi idős korára a szexualitás terén.
2019. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szeretnél vele gyerekeket, házasságod, kertesházat és goldenretrivert ?

32/f

2019. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem férne bele, 28 N vagyok.
2019. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Az a szàndékaid komolysàgàtól függ. Egy nő többnyire komoly pàrt szeretne. Főleg ebben a korban. Nàlunk csak 3,5 év van a javamra, a férjem még épp nem volt 21 mikor összejöttünk de sokkal érettebb volt màr akkor a kortàrsainàl, sőt, még pàr 28-30 évesnél is, akikkel megfordultam randin. A lényeg, hogy komolyan vett, nem csak dugópajtit keresett. Így semmi kifogàsom nem volt az ellen, hogy fiatalabb. Ebben a hónapban tölti a 30-at, 9 éve együtt vagyunk:) Pàr év (6 sem olyan sok) semmit sem jelent ha 2 ember szereti egymàst, szimpatikusak egymàsnak, hasonlóan érettek fejben, hasonlóak az igényeik, stb.

Persze attól is függ, hogy a nő mire vàgyik. Pusztàn szàmok alapjàn hülyeség ítélkezni. Ha meg baja van vele, hogy öregebb nàlad, vagy hogy te fiatalabb vagy, az legyen az ő baja:) Talàlsz értelmesebbet.

2019. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ismerkedéskor én 16,ő 28 éves volt és 12 évet éltünk közösen. Férfi vagyok.
2019. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon sok, később egyre könnyebb. Ilyen korban már a 3-4 is sok, ha a nő javára. (tapasztalat)
2019. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiatalabb ezen rugozik es nem tud felette elmenni, akkor sokat szamit, mert ilyen fokusszal mindenben meg fogja talalni a köztük kor miatt levö negativ különbsegeket.
2020. márc. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*es abban is kor miatti különbsegeket fog talalni amiben nincs is.

Pl ha faradt a masik kapasbol a reakcio biztos mert ö màr idösebb.

Ezzel a fokusszal parkapcsolatban elni egyik félnek se lesz jo

2020. márc. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!