Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nők mit gondolnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nők mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Akik nem haszon reményében, de épp olyan könnyen dobálják oda magukat a fériaknak mint a prostituáltak. Akik képesek hetek alatt "szerelembe" esni. Úgy hogy nem is ismerik az illetőt. Meg neten keresztül beleszeretni úgy hogy nem is találkoztak igazából személyesen. Mindenki úgy használja őket ahogy akarja és a végén csodálkoznak hogy miért vannak lenézve. Olyanok mint a széthasznál mosogató szivacs, de persze a múltbéli dolgokra visszagondolva csak azzal érvelnek hogy minden pasi genyó. Ők csak ártatlan virágszálak akik szerelmesek. Azt nem veszik észre hogy a saját önbecsélük hiánya az ami teljesen komolyan vehetetlenné teszi őket? Hogy pont az hiányzik belőlük, ami egy nőnél alap lenne? A tartás meg a büszkeség.


Több ilyen huszon-harminc éves nőt is ismerek, szoval nem a tini hormonok a válasz. De érdekelne a dolog pszichológiája. Ja és lány vagyok, szoval hiába erős kérdés hagyjuk a nőgyülölő incel vádakat...


2022. júl. 6. 01:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Én épp azt nem veszem komolyan, aki ilyesmi miatt lenézi a nőket.

Tartás, büszkeség, meg régimódiság - biztos van, akinek bejön ilyen fogalmakat ráhúzni bizonyos viselkedésmintákra, mert úgy kényelmesebb. A valóság pedig az, hogy nem vagyumk egyformák, és nem mindenki apáca.

2022. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Én meg az ilyen minden alap nélkül ítélkező " nőket" nem tudom komolyan venni.

Annak, hogy felnőtt emberek nem várnak hónapokat a szexre, semmi köze a tartáshoz, meg az önbecsüléshez. Az pedig, hogy ki mennyi idő alatt lesz szerelmes, nem egy befolyásolható, illetve nagyon egyéni dolog. Attól is függ kivel ismerkedsz, mennyire vagytok egy hullámhosszon stb.

Az ilyen ítélkezés olyan gyerekes és nevetséges dolog. Lehet jobb lenne ha a saját portádon sepregetnél, ahelyett, hogy mások magánéletén csámcsogsz.

2022. júl. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te úgy vagy lány a nyelvezeted alapján, ahogy én II. Ramszesz...
2022. júl. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Egészen nyilvánvaló, hogy lány nem vagy! Nagyon szar próbálkozás, ha huszon-harminc éves nőket emlegetsz. Lebuktál, minimum nőnek kellene határozni magad. A "széthasznál, tartás meg a büszkeség", az aztán meg kiveri a plafont!

Nagyon nem jellemző az említett korosztályra, hogy neten bárkibe beleszeret, ha meg szexel, azt ésszel teszi.

2022. júl. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű a dolog háttere: marhára szeretek szexelni, mert élvezem. Plusz olyan pasikkal jövök össze, akiket szexuálisan vonzónak tartok.
2022. júl. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

Bizony, nincs igazad, kérdező szerintem sem, és mondom ezt férfiként, aki inkább hűséges és visszafogott társat szeretne.

Mindenkinek joga van olyan örömöt keresni, amilyenre vágyik, ha ezzel nem árt másoknak. Az általánosítás nem okés, és a kettősmérce sem.

Te azt mondod kb. hogy a férfiaknál teljesen rendben van, ha összevissza szexelnek akárkivel, de a nőknek nincs meg ez a joguk, mert akkor olyanok lesznek mint a szivacsok... (szerintem is pasi vagy)

2022. júl. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%
5-ös,de egyszerre többel,párhuzamosan?
2022. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

ma 06:51, nem én vagyok az ötös, én a hatos vagyok, de úgy gondolom, hogy akár úgy is. Egyedüli kitétel az, hogy ne legyen átverés.

Ahogy vannak poliamor és poligám férfiak, ugyanúgy vannak ilyen nők is, és miért ne élhetnék ezt a vágyukat meg?

Csak mert a férfiak által kitalált ezeréves illemkódex ezt tiltja? Akkor ennyi erővel a nők még most is csak balesetveszélyesen (a ló egyik oldalán lógatva mindkét lábukat) lovagolhatnának.

2022. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
És ne hidd, hogy akkoriban jobban tisztelték a nőket, a fenét! A tisztelet nem ezen múlik!
2022. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy "dobálják oda magukat"? A szexhez két ember kell . Irigy vagy talán?
2022. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!