Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elítélésnek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélésnek számít?

Figyelt kérdés

Volt a facebookon egy cikk amihez sokan hozzászóltak a cikk lényege valami olyasmi volt,hogy régebbi korokban volt egy nő aki a férjével 49 évig élt boldog házasságban úgy,hogy mindenki szexelt mindenkivel sőt a férj biztatta a feleséget,hogy feküdjön le másokkal is.

Na most a lényeg én csak annyit írtam véleményként,hogy magam felől én ezt nem tudnám elfogadni a saját kapcsolatomban ere egy nő betámadott,hogy én milyen elítélő vagyok pedig leírtam nem egyszer,hogy magam kapcsolatára érettem,hogy én nekem ilyen kapcsolat nem kéne nem azt írtam,hogy fúj poligámok meg olyan nem is lehet csak monogám.De a nő csak azzal kardoskodott,hogy a cikkben boldog 49 év házasság volt a nőnek volt vastagon része szexben de én szint úgy csak azt tudtam neki írni,hogy ha ő is így él ahhoz nekem semmi közöm meg ehhez a 49 év dologhoz sem de nekem ilyen kapcsolat nem kéne de csak magamra írtam.



2022. júl. 6. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozz ilyenekkel, neki más az értékrendszere, jól van úgy neki.
2022. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1/


írtam is neki engem nem zavar ha ő poligám vagy poligám szeretne lenni.De aztán választ már nem kaptam mert vagy a hozzászólásokat vagy a cikket törölték.Ő szerinte 49 évig nem lehet úgy párkapcsolatba élni,hogy szex meg boldogság is van,viszont én ettől függetlenül monogám szeretnék lenni.

2022. júl. 6. 12:48
 3/13 A kérdező kommentje:

1/


Meg lehet hülye vagyok de én nem szeretném nézni ahogy pumpálják a párom mások meg megcsalást se szeretnék,bár szerinte túl bagatellizáltam a megcsalást pedig csak említettem,hogy van poligám meg megcsalás de nem egy a kettő.

2022. júl. 6. 12:50
 4/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Figyelj. Teljesen korrekt választ írtál. Neked nem fér bele, és ez jól van így. A kommenthuszárnéval sem az a baj, hogy neki más az értékrendje, hanem az hogy nem fogad el a sajátjától eltérő véleményt. Sőt! Egyből támad... Plot twist: Ezek szoktak a leghangosabban nyígni az elfogadás hiánya miagt. :D Oda se figyelj rá!
2022. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4/


Igen ,de ugye én voltam szerinte az egyoldalú és elítélő :)

2022. júl. 6. 12:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg őt is csalják ami felett szemet huny. Es amivel.próbál inkább magában megbirkozni egyetérteni.

Es azzal hogy neked ez nem férne bele es van tartásod, a saját kudarcával szembesited hogy neki viszont nincs..

2022. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6/


Nahát ez viszont már az ő baja :)

2022. júl. 6. 13:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkivel egyetértek, aki azt válaszolta, hogy ne törődj vele, fel se vedd a hülye indoklását. Sem a feleségem, sem én nem tudnánk poligám életet élni.

Ffi/80+, 57 éve házas.

2022. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8/


Az hűségben elég jól hangzik,bár akkor jönnének az általam említett emberek,hogy az lehetetlen valamelyik félnek meg kell csalni a másikat mert monogámia nem létezik....


Vannak szerintem is hűségesek csak egyre kevesebb százalék.

2022. júl. 6. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos kis százalék a hűséges. Manapság már csak a családi minták sem alapozzák azt meg.
2022. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!