Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít olyan gáznak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít olyan gáznak ha valaki elment egyszer prostizni ?

Figyelt kérdés
Sokan mondják indoknak, hogy a szerelmeddel jó például elveszíteni mert érzelgős meg minden, de mi van akkor ha valaki életében elmegy bulizni és össze fekszik valami csajjal ittasan az mitől is jobb "érzés" mintha egy szakmabelivel csinálnád. Oké fizetsz érte... de ettől még nem lesz szerintem szánalmas valaki mert 1szer fizet érte. Azért is mozgat meg ez a kérdés mert sok ilyet olvastam már itt és érdekel hogy változott a véleménye az embereknek az évek alatt, illetve van 1 barátom aki fontolgatja ezt a témát hogy elmegy valakihez. Sajnos nem mindenkinek adatik meg minden, hogy egyből nagy csajozógép legyen és valaki beadja a derekát csak hogy szexelhessen végre. Én is megléptem ezt 20 évesen mert első kapcsolatom ami majdnem 1 évig tartott úgy ért véget, hogy semmi intimitás nem volt és nagyon zavart már és szakításunk után elég mélyre kerültem és egy gyenge pillanatomban elhívtam magamhoz egy csajt, később megbántam mert haragudtam magamra, hogy idáig jutottam és itt sok okos írta hogy befolyásolja a további éltemet meg mit tudom én és sose leszek normális meg ilyesmi... hát azóta volt másik kapcsolatom szex stb, mindennel szóval talpra álltam és megfogadtam hogy többé nem megyek de akkor nagyon úgy éreztem hogy kell nekem és sok elodázás után megtettem és végre nem voltam szűz igen tudom olyannal egy igazi élmény elveszíteni akit szeretsz de nem mindenkinek jut ez ki ettől függetlenül élhet az teljes életet, szép barátnővel jó szexel stb és ha valakire meg rájön a csúnyán mondva, "baszhatnék" és nem egy csajozógép akkor miért ne tehetné meg ha van rá pénze ? Aki szerint ezek undorító dolgok leírná, hogy miért gondolja így?

2022. jún. 6. 20:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%
Szellemileg nem sokat nézek ki azokból, akik ilyen dolgojst jó bulinak tartanak.
2022. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%

Dolgokat*


Fizetni azért, hogy valaki rádfanyalodjon olyan, mint fizetni magadnak barátokat meg embereket akik tapsolnak az esküvődön.

2022. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez a teljes elkeseredettség.
2022. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
hmm, de miért ? És akkor teszem azt az ilyen emberek mennek egyből a süllyesztőbe nálatok ? Én sose foglalkoztam ezzel az egésszel mikor fiatalabb voltam már akkor is közömbösen álltam hozzá mindenki maga izlése szerint. De szerintem rengeteg olyan fiú van aki fél, depressziós, nincs önbizalma lépni pedig csak annyi kéne vagy szimplán rosszul jön ki a lépés és elmegy valakihez mert úgy érzi túl kell legyen ezen mert neki kell hogy most lefeküdjön valakivel és ez a legkönnyebb út. Nem mondom, hogy jó vagy rossz. Csak azért ez nem olyan szörnyű szerintem. Ahogy azokat a lányokat sem ítélem el akik fűvel fával összefeküdnek egészségükre. De pl engem mindenki rendesnek normálisnak kedvesnek stbnek tart. Rengeteg barátom van lányok fiúk, kretén sem vagyok a csajozáshoz annyira voltak sikereim de viszont mégis elmentem egyszer akkor most szellemileg nem sok jót nézel ki belőlem ? Lehet hiba volt rengeteget gondolkodtam rajta de számtalanszor hibáznak az emberek és senkit nem kéne megbélyegezni emiatt szerintem. Kíváncsi lennék hány nagymenő macsó srác volt már életében olyan nővel akinek fizetni kellett, szerintem lennének azéert itt érdekes adatok. De megértem ha valakit taszít csak tényleg a miértjére vagyok kíváncsi hogy van egy talpig tökéletes ember és ez az egyetlen hibája akkor mi van ?
2022. jún. 6. 20:51
 5/35 A kérdező kommentje:
3as, Lehet, én például az voltam elkeseredett mert lehúztam egy csajjal majdnem 1 évet, és semmit nem haladtunk kb intimités terén, szerettük egymást de egyszerűen nem jött ki, magamat okoltam mindenért és rendesen szarul éreztem magam hogy még 20 évesen nem szexeltem, és akkor eldöntöttem, hogy a lehető leggyorsabban és legegyszerűbben orvosolom a problémát és elhívtam egy csajt, azóta is teljes életet élek rengeteg barátom ismerősöm tudja senki nem bélyegzett meg. Ha valaki elkeseredett és teszem azt akkor a te meglátásod szerint "hibázik " miért kell egész életre megbélyegezni ?
2022. jún. 6. 20:54
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Én nőként írom, nem értem miért csinálnak ebből ekkora ügyet. Itt is olvastam, hogy lenézik ezeket a férfiakat én nem látok ebben semmi kivetnivalót, mert mindenki éljen úgy ahogy neki jó. Nem sokkal jobb az sem mikor egyéjszakás kalandod van és többet nem hallasz az illetőről, de itt mindenki szent, mégis rengetegen járnak prostikhoz. Párom is járt elöttem, elmondta és engem nem zavart.
2022. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
29%

nem ördögtől való dolog, van az az élethelyzet, amikor elfogadható. Tehetnél ennél sokkal rosszabbat, pl. megcsalhatnád a párodat, ami meglepően jellemző manapság.

Szűz barátod, ha ilyen módon akarja elveszítni, tegye meg, csak legyen óvatos. Orált is csak gumival engedje. Ami még fontos, hogy ne fiatal tinilányt keressen és ne is a legszebbet. 40-es korosztályból egy nem zavaróan csinos nő lenne jó erre a célra. Találkozó előtt mondja el mi a helyzet és mit szeretne. Sima szex nem segítene rajta továbblépésben.

Másik fontos dolog, hogy ez egyszeri legyen, ne kapjon rá.

2022. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező vannak olyan nők akiknél nem csak ez kizáró ok de még az is ha csak erotikus masszáson vettél részt akinek sose volt gondja az ismerkedéssel többségük ezt nehezen érti meg hogy képes valaki a szexért fizetni.
2022. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
31%
Nőként egyetértek a 6. válasszal. Nyilván csak az a gáz, ha vki rendszeresen jár, vagy párkapcsolat mellett teszi ezt. Ha egyszer elment hivatásoshoz, az nem gáz.
2022. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
25%
#9 mi a gond azzal ha valaki rendszeresen jár?
2022. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!