Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottunk az akkori és most kollégámmal (2 éves párkapcs), akivel "barátságban" maradtunk, ami azt jelenti hogy max akkor dumálunk, ha ő kezdeményez mert én nem keresem.

Szóval ilyeneket csinál, hogy másik kollégámmal beszélget arról hogy kérjen meg, hogy menjek el az edzőtáborába, de személyesen ezt nem kérdezi meg tőlem. Ha meg az irodámba jön beszélgetni, letámaszkodik mellém az asztalra vagy mögöttem nézelődik de közben olyan dolgokra kérdez rá, hogy pl milyen volt a koncert stb (fb-ról tudhatja csak) vagy éppen meló után rám ír hogy bent hagyta a kajáját és ha gondolom egyem meg nyugodtan.

Ez most mi a szarra jó, miért csinálja? :D

Ui: a szakítás Egyik oka az volt hogy nem tud elköteleződni, gyerekes még


27N 30FF


2022. júl. 6. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nnnna vajon miért?
2022. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert fogyatékos? :D
2022. júl. 6. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten azok vagytok.
2022. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A zsák és folt keresi az összekötő cérnát másokon:DDD


Talán beszéljétek meg a dolgot vagy ez túl egyértelmű-egyszerű...

2022. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háááát, nem tagadom hogy egy kicsit én is :D muhaha

De azért én nem csinálok ilyeneket, amivel esetleg a másik "lelki világát" megzargatnám vele.

2022. júl. 6. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami az általad leirt helyzetekben megzavarja a lelki világodat? Hisz azt írod, hogy barátság megmaradt, bár érdekes, hogy Te mégsem keresed. Ő kérdez valamit, ami szerintem normális, akkor is ha nem az extől kérdezed és azt mondod felkavar...

Nem lehet, hogy érzel valamit iránta?

Ha nem, és csupán csak zavar a jelenléte, akkor beszélj vele vagy válts munkahelyet.

Lehet rosszul látom, de olyan, mintha Te pörögnéd túl ezeket a helyzeteket, dolgokat.

37/F

2022. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyik oka az volt hogy nem tud elköteleződni, gyerekes még"


Kíváncsi nem e meggondoktad magad hogy lazába benne lennél e.

2022. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kérdezi meg tőled egyenesen, hanem a barátját kéri meg erre, mert gyerekes és fél az esetleges elutasítástól.

Nem illetek egymáshoz.

2022. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!