Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak minek jelölik be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak minek jelölik be az ismeretlen nőket Facebookon? Mi értelme, aki csinálja, miért teszi?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, ezek igazi emberek, vagy egy robot csinálja? Bár ha rám is ír, akkor csak élő ember lehet...Minek?

2022. jún. 1. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ilyet egy elég konkrét kultúrkörből származó férfi csinál csak, magyarul az aluliskolázott gyári munkás vagy c. kategória. Nekem eszembe nem jutna ismeretleneket jelölgetni, még olyanokat se szoktam, akiket amúgy ismerek, csak nem beszélek velük gyakran (munkatársak...). Tiltsd le őket + report aztán ennyi.
2022. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, ezt teszem, de amúgy nem, nem csak a feltételezésed szerinti emberek csinálják, ezért is tettem fel a kérdést.
2022. jún. 1. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:

2-es, akkor kiegészíteném 1-es azzal, hogy azok is, akik már a középiskolát is elvégezték, de az agyuknak csak a helyét kell keresni.

Szép vagy, teccesz, jelöllek, lájkollak, dugjunk...

2022. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tetszel neki és szívesen megismerne. Vagy inkább csak a szexre hajt.
2022. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ismerkedés céljából. legalábbis ameddig kis tudtalan voltam, addig visszajelöltem őket, és mindig elkezdtek írogatni. de már évek óta automatikusan törlöm ezeket az embereket. illetve még olyannal találkoztam, hogy az idősebb réteg (nő/ffi) bejelöl akkor, ha egy településről, városból származunk, ismerik a mamát stb de azok nem csináltak semmit, csak felköszöntöttek szülinapon :D
2022. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne tagadd, hogyha szingli lenné létezne számodra olyan vonzó férfi aki ha rád írna az téged nem zavarna.
2022. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6


Akkor is ha lenne épp faszija ;). Szegényt rondák találják meg, elszomorító, de nem baj jön majd jó is.

2022. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#6 nem tudom, még sosem álltak úgy a csillagok 😀

#7 ne aggódj a lelki üdvömért, a jó pasikat is automatikusan törlöm, 6 éve együtt élek a párommal, nem a random fészbuk miksa lesz az akiért ezt kockára teszem

2022. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amíg rajz volt a portrém (vagy 15 évig), senki nem jelölt. Amikor fotó lett (csak az arcomról és nem is vagyok fiatal), egy óra alatt vagy 40, főleg arab meg fekete meg ázsai fickó bejelölt. Tehát ilyen percenként jött egy. Nagyon ijesztő volt, de aztán be lehet állítani, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhessenek és akkor nyugi lett. Én is gondolkodtam, hogy dugópajti keresők vagy valami pénzlehúzós házasságszédelgők arcfelismerő robotjai is lehetnek-e. Vajon létezik ilyen nővadász AI? Vagy valami adathalász vírust kaptam volna, ha elfogadom?
2022. jún. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Endr 72 ***** válasza:

Fordítsuk meg a kèrdèst.

Engem ismeretlenül jelölt be valaki.

Aki aztán a felesègem lett.

Nem èrtem mièrt probléma ez

Ott az elutasítás gomb.

2022. jún. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!