Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZAVAZZATOK! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZAVAZZATOK! Szerintetek melyiket válasszam? (FIÚK, LÁNYOK)

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a páromnak(fiú) szülinapja. Szeretném meglepni egy tortával csak nem tudom, h az ízesítése milyen legyen...vannak ötletek ezek közül a csokis meg a fekete-erdő az, ami elnyerte a tetszésemet.

Köszönöm előre is!


2010. szept. 20. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

az ízlésétől függ:)

én a fekete erdőt választanám,nekem is olyat csináltattak szülinapomra és nagyon fini:P:))

2010. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
lecsósat
2010. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

oroszkrém...nyami


egyszer a párom meglepett egy olyannal, hogy csak a torta alap volt, és fullon le volt fujva tejszínhabbal... hát a tejszínhab más célt szolgált, a tortaalapot, meg én alapbol imádom, ugyhogy azt bepusziltam, de jo volt, mert ilyen tortát még nem kaptam... de ha gondolod, akkor csinákld meg ezt, és amellé vegyél egy másik fajtát is, és olyantol kérdezd meg mit szeret aki ismerií8szülei stbí9 mert mi csak azt tudjuk, h mi mit szeretünk

2010. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Holdtündér ***** válasza:
Ha már a kettő közül kell választani, akkor fekete-erdő. :)
2010. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
fekete-erdő
2010. szept. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a feketeerdőt.
2010. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Holnap megveszem a tortáját (ilyen kreatív torta lesz és fekete erdő ízben)
2010. szept. 21. 17:05
 18/19 anonim ***** válasza:

Fekete erdőőőőőő <3<3<3<3<3


A világ legfincsibbje!


Dee én hallottam még Mozart tortáról is, az a másik favorit :) (Marcipános, csokis, teljesen korrekt)

2010. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen kérdéseket itt olvasni. Mi köze a szerelem-szexhez a jó iskoládat?
2010. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!