Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikőjüket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

két fiú tetszik, sőt tavaly az egyikbe szerelmes voltam nagyon.. remegett a lábam, ha a közelemben volt, és egész nap csak rá gondoltam.. és ő a helyesebb, sportosabb, meg olyan kisfiúsabbak a vonásai..

a másik fiú szerényebbnek tűnik, csendesebb, de már sokszor szemeztünk, és a múltkor is elengedett a folyosón, és mosolygott rám.. és egyre inkább úgy érzem, hogy felé húz a szívem, és belé kezdek szerelmes lenni, már folyon ő jár a fejemben, és nem a másik fiú.. persze ha meglátom az elsőt, még most is remeg a lábam.

egyszerűen nem tudok dönteni, melyikőjüket szeretem, mert úgy érzem mindkettőt egyformán..

van még valaki így? melyikőjük mellett döntsek? 18/L

egyikőjüket sem ismerem személyesen, csak így látásból..


2011. okt. 4. 17:23
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:
látásból szerelmes lettél? ügyes vagy...
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a másodikat. a szerénység és a csendes viselkedés nem a butaság hanem a bölcsesség jele.

Az első meg olyan mint egy szép könyv ami belül egy rossz és nagyon hosszú értelmetlen novella.Aki jól néz ki az nagy eséllyel át is fog verni sajnos=/

2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Halgass a lábadra lányom!

Mindíg a lábadra hallgass!

De ha a füled remeg...ott már problémák vannak.

2011. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

azért tudok róluk dolgokat, és az elsőről sem gondolnám, hogy ilyen, mint amilyet leírtál, mert őt nem nagyon érdeklik a lányok, és épp ezért ilyen vonzó nekem..

és az elsőt kiskoromban ismertem, de szerintem ő már nem emlékszik rám..:)

2011. okt. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!