Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jatszmazik a férfi,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jatszmazik a férfi,ha már megkapott?

Figyelt kérdés

Osztalytarsak vagyunk,tehát nehezen kerülhettük ki egymást.Közeledett folyamatosan,persze eleinte nyilvan nem szexuális értelemben.Beszelgetni akart,ismerkedni,aztán elhivott ide oda.Megszerettem vele lenni.Aztan már talán többet is érezni.Lefekudtunk egymással.Utana még jó párszor ez megtörtént.

A kommunikációnk már nem olyan volt,mint előtte.Tobbet kezdett magáról beszélni,én nem érdekeltem,aztán volt hogy írásban meg azt írta,hogy neki én vagyok nincs más,de közben arról is beszélt hogy nem tud nekem szerelmet adni.

Oké,csak dugni akar velem.De hányszor?

Nincs más,akit befuzhet? :D plusz,én sose keresem fel

Sem pedig O engem

Ha úgy van hogy összefutunk,mintha mi sem történt volna.

Nem szeret,tudom.

Ezt nem kell leírni.

Egyrészt fáj,hogy ez ennyi részéről,másrészt meg valamilyen szinten jó,hogy nem kell elkotelezodni,csak osszejarunk néha,viszont ez annál már több

En csak azt nem értem,miért nem ír egyáltalán.Oke,hogy máshol lakik most 2honapig.Elotte mindig írt,hogy mikor jön,vagy hova menjünk

Lehetséges azért,mert már párszor elküldtem melegebb éghajlatra?Hu de zavaros lett.Ki kell lépni ebből.

Illetve már jó úton járok,de még is érdekel még..😅hiába.


2022. júl. 7. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játszmázás,ő egyenesen megmondta nem szeret, csak üríteni akar, mellette lelki szemetesláda voltál, hiszen ahogy írtad csak ő beszélt nem érdekelte mi van veled. Mivel többször elküldted a fenébe megértette és keresett mást.
2022. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem!!!

, ez azért van, mert eleinte jött természetesen, deérezte, hogy nem akar téged szerelemmel, csak kedvel, és szeret szexelni veled. De úgy volt vele, hogy ez mennyire szégyen, meg sajnált, mert szeret, kedvek, jót akar neked, ezért nem akar hitegetni, de mivel szégyelli is, és cikinek érzi, nem meri megbeszélni veled, nem akarja, hogy fájjon neked, hogy nem akar többet, ezekért inkább elkerül, higy ne érezd, hogy ez lesz több, mert akkor hamisan hitegetne, amit nem akar.


Beszéld meg vele!! :)))

2022. júl. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont Ő nem játszmázik Veled, megmondta őszintén mi van, és a tettei is azt bizonyítják. Nem csinál mást , mint amit mond.

"csak osszejarunk néha,viszont ez annál már több" Nem, nem több, csak a Te fejecskédben.


Attól, hogy más nincs akivel néha összefekszik, programot szervez, nem szerelmes Beléd, nem lesz kapcsolat.

2022. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi kezdetektől nyílt kártyákkal játszott. Nem vezetett félre, nem áltatott érzelmi kötődéssel, sőt egyenesen megmondta, hogy nem lesz soha szerelmes beléd. S miután kifejezted, hogy ez neked így nem felel meg, kihátrált ebből a felszínes viszonyból is. Ennél korrektebb nem is lehetett volna veled. Nincs miért panaszkodnod. Legfeljebb magadat vádolhatod, hogy belementél ebbe a viszonyba.
2022. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszmázik, megmondta az igazat. Nem tehet arról, hogy te ennek ellenére szerelmes vagy belé.
2022. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek az eddigi válaszokkal.
2022. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Férfi ? Irta, hogy osztálytársak.
2022. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És ezek a nők csodálkoznak, hogy miért nem találják férfit...
2022. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem volt egyértelmű,mert volt hogy azt mondta,hogy szeret és hogy az elejétől fogva akarta ezt,és nincs más neki csak én.:D

Össze vissza beszélt ami kicsit megkavarta a dolgokat

Én sem vagyok szerelmes,nekem ez így tökéletes,de valahol meg sem..vagyok normális kapcsolatra.Egy éve ért véget egy sráccal,3evig voltunk együtt..szerettük egymást,de úgy alakult hogy külön kell folytassuk.Azota nem akarok közelebbi kapcsolatot kialakítani senkivel..ami a szerelmet illeti.

Ezzel a sráccal jó a szex ,de ennyi.

2022. júl. 7. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!