Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy nő csak játszmázik, vagy nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a melóban, akivel alakult köztünk valami. Néha azonban úgy viselkedik, mintha közömbös lennék neki, szinte levegőnek néz, máskor elhív kajálni és jókat cseverészünk. Játszmázik, adja a nehezen megkaphatót, vagy csak kihasználja a figyelmem? Honnan lehet ezt kideríteni? Mik a jelek?

2020. okt. 4. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad mert lehet hogy nem akar kollégával komoly kapcsolatot, csak bejössz neki, vagy simán csak rendes vagy és jó haver vagy de nem vagy az esete, de ha őszinte akarsz vele lenni akkor elmondhatod neki mit érzel - ennek mondjuk lehetnek negatív következményei.

Bár a játszmákban nem vagyok jó annal ellenére, hogy nő vagyok.

2020. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számít egyáltalán? Mindkét esetben felejtős, ha jót akarsz magadnak.
2020. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyes jolmondják a többiek sehonnan,házi nyúlra nem lövünk most már én is tudom eddig nem hittem benne,ami elég nagybaj,most ott tartunk,hogy a csaj rám se bír nézni,elötte tök jo volt,demost még csak nem is látom,nagyon megbántam😓😓😓
2020. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alap szabály, hogy házi nyúlra nem lövünk. Lehet, hogy ezért viselkedik így.
2020. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már túl sok helyről hallom ezt a házinyúl szabályt, lehet hogy kénytelen leszek megfogadni :D
2020. okt. 7. 12:20
 6/6 jácint78 válasza:

Szia... en 44ffi vagyok szingli akartam maradni es tavol tartom maig az alkalmatlan tars jelolteket..fiatalokat is megcsodalom es elfogado biztato jelzeseket kuldok ha egyedul flangalnak mini ruhaban... ;) a munkahelyen ismerkedesbol ellensegeskedes apro kotozkodes meregetes fejlodott.. de tudom hogy nem veszitettem es nem tud kihasznalni jatszadozni velem.. amugy mar nem is kedvelem csak kicsit..igertem neki kapcinot meghivast is kirandulasra..csak jol esett volna jo tarsasagokat kiepiteni es behazasodni egy muvelt jomodu csaladba.. de tobb holgyet is szamon tartok ...konnyu egyutt rezegni mig nem erzem hogy teher a kapcsolat... aztan neha nemet is kell mondani olyan kedvesen magam erdeke fele iranyitva a nyomulast...

"Ezt maskepp akarom es te is jol jarsz ha nem vagy onzo"... nem vagyok szerelmes hanem taktikus es kivarom aki kihozza belolem a meg jobb szerethetobb enemet.. sok locsolast..

2022. ápr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!