Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszmázik velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszmázik velem, ha csak szex van köztünk?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen keressük egymást, ha éppen kedvünk tartja. Azt tudni kell, hogy nagyon sokat tepert értem, rengetegszer utasítottam vissza. De úgy voltam vele, hogy kell az eü. szex úgyhogy miért ne lehetne? Ez idő alatt volt, hogy visszamondtam 1-2 talit, mert nem értem rá vagy megjött. De ha én akarok vele szexelni van, hogy fél napig nem válaszol vagy “kitalál” valami indokot, hogy miért nem jó neki és eltűnik, mintha olyan fontos ember lenne. Szóval evidens, hogy játszmázik! De erre mi szükség?
2020. jan. 2. 01:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak épp nincs kedve hozzá, vagy van valami más elfoglaltsága.
2020. jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

" “kitalál” valami indokot, hogy miért nem jó neki és eltűnik, mintha olyan fontos ember lenne. Szóval evidens, hogy játszmázik! "


Oké jó. Még jó, hogy ennyire tudsz róla mindent, akkor minek is kellünk mi? Hogy simogassuk a válladat és visszaigazolást adjunk arról, hogy tulajdonképpen ő használ ki téged?


Sosem értettem az efféle okafogyott hisztit.

2020. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Amikor megbeszéltétek, hogy "eü." szexkapcsolatba kezdtek, akkor nem fektettétek le a határokat, szabályokat? Ha dugsz vele, akkor ne szégyelld kinyitni a szádat is arra, hogy megkérdezd tőle és megbeszéld vele azokat, amik zavarnak. Jobb, mint azon agyalni, hogy most vajon játszmázik-e vagy sem.
2020. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Kinyitja.. csak copppásra használja :)
2020. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Irigykedtek mi?😀
2020. jan. 2. 01:54
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mással szexszel,nem csak te lehetsz az egyetlen az ugy tul unalmas lenne.
2020. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Annyira nem profi, hogy legyen még egy.
2020. jan. 2. 01:57
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Hogyne, hiszen te akkora penge vagy, hogy minden ujjadra jutna 10 pasi mi?:)

Csak azt felejted el, hogy ez pontosan az a tiz pasi, aki minden mas no korul is legyeskedik.

2020. jan. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen. -tökre irigykedem arra, hogy azon agyaljak, miért bújik ki valaki az alól, hogy szexeljen velem.
2020. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is volt ilyen. Le akar nyomni hogy azt érezze ő diktál. Szerintem mondd meg neki hogy egy ilyen viszonynak kölcsönös tiszteleten kell alapulnia. Na ez szerintem semmit nem ér emberünknél mert ahogy leírtad csak az egója irányítja. Ha szeretnéd megtartani és van erre energiàd akkor ne írj rá ha pedig ő ír vàrakoztasd meg jól és csak félszavakkal válaszolj. Hülyesèg és nekem energiám nem lenne erre de az ilyenekkel csak így lehet bànni.
2020. jan. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!